Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ha egy éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ha egy éve nem lenne szexuális élet egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk betegek szerencsére és 40 alattiak vagyunk

2019. okt. 3. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
Bár gondolom nem kimondottan az ilyen válaszokra vagy kíváncsi, de én aszexuálisként nem szakítanék.
2020. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
Ez nagyon spec eset, de esetleg nem lehet szervi oka? Mi pl állandóan kb mindenhol, ahol lehetett, naponta akár többször is egymásba gabajodtunk, aztán még terhesen is rém kívántam, de ahogy megszültem, puff, egy rohadt jégcsappá váltam. Volt egy év, amikor szerintem összesen ha ötször volt valami...nagyon bántott a dolog, de egyszerűen az utolsó koszos rongyok kimosása is jobban érdekelt, mint a szex. Aztán kiderült, h jóindulatú agydaganatom van (fejfájás miatt mreztek, amúgy lehet sosem derül ki, mert sokszor csak ilyen össze nem kapcsolható, nem életveszélyes tünetei vannak), ami szétcseszte a hormonjaimat. Megműtöttek, azóta kezdek visszatérni a rendes kerékvágásba. De az a bő 3 év....a férjem egy hős, és annyira szeretem, amennyire csak lehet, h kitartott, mert bár minden más patent volt, de három év kvázi aszkétizmus, az maga lehetett a pokol. Most h újra működöm, próbálom is behozni a lemaradást, mert van mit.
2020. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!