Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogyan tovább? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Nem tudom hogy lenne könnyebb, a többi lent!

Figyelt kérdés
Múlt hét szombaton szakítottam a barátommal, vagyis ő velem, másfél hónapig voltunk együtt és nekem ő volt az első. Vasárnap találkoztunk és azt mondta legyünk barátok meg hogy minek viselkedjünk úgy mintha idegenek lennénk? Ő továbbra is szeretett volna eljárni a közös baráti társaságunkal biliárdozni meg hasonlók, de én nem mondtam erre semmit. Azóta hívtam hogy jöjjön át kerti partira de csak egy kifogást mondott h nem ér rá. Aztán amikor hívom általában úgy veszi fel a telefont hogy mivan? szóval bunkózik. Azoktól szeretném megkérdezni akik már voltak ilyen helyzetben hogy hogy lenne könnyebb elfelejtenem? Barátok legyünk és találkozgassunk vagy egyáltalán ne? Nem vagyok belé szerelmes csak azt szoktam meg h van vki mellettem de nagyon fáj a hiánya mert amíg együtt voltunk szinte itt élt. Előre is köszi.
2010. júl. 15. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyetek barátok!!!!!!!!!!!!!!!! NEm fogod elfelejteni ha barátok maradtok :S
2010. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet..:/ Még nem voltam mondjuk ilyen szituációban, de tisztáznod kéne vele, hogy most végül mit is szeretne? De normálisan, ne veszekedjetek. Mond el neki hogy részedről okés a barátság (már ha tényleg nem fájna hogy nap mint nap látod, bár az jó hogy nem vagy belé szerelmes, így könnyebb lesz:) )na tehát részedről lehettek jóban de akkor ne csak te állj így hozzá, hanem ő is próbáljon meg így viszonyulni hozzád. Egyébként én is ilyen vagyok!:P Magamat csak kapcsolatfüggőnek titulálom, mindig kell mellém valaki, nem szeretek egyedül lenni. De ne feled hogy pótolható, pláne ha nem is szeretted. Hidd el sokkal-sokkal jobb lesz ha találsz egy párt akivel kölcsönösen szeretitek egymást, és már az említett srác nevére sem fogsz emlékezni!:D
2010. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utóbbinak hogy részletesen kifejtetted amúgy szeretem de annyira szerelmes nem vagyok hogy most kocsi elé ugorjak miatta, még szerencse hogy elég sok a közös helyünk ugyanis msnen vagy telóba nem is tudnám komolyan megbeszélni vele, az, hogy találkozzunk (mm előre megbeszélve) sztem szóba de jöhetne mert nagyon bunkó:S de ha már ott van h szemtől szembe, akkor normális..de azt meg nem akarom hogy ne is emlékezzek a nevére :/ mégiscsak ő volt az első:(
2010. júl. 15. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kisebb idő elteltével :S Úgy egyszerűbb szerintem
2010. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De kapcsolatban ő volt az első vagy szexuálisan? Elnézésedet kérem ha indiszkrét a kérdésem, igen igaz, nem gondoltam át eléggé.:) Nyilván szeretnél rá emlékezni.:) Szerintem különben kissé gyerekes a viselkedése.. egyszer bunkó egyszer jópofizik.. De ha értelmesen nem juttok egyről a kettőre akkor kár búslakodnod miatta, gyerek még ha így áll hozzá a helyzetetekhez. Viszont ha húzzátok ezt a dolgot meg bunkózik veled továbbra is (hozzáteszem, teljesen feleslegesen, és nem is tudom igazán mire vélni a viselkedését) akkor ez marad meg benned vele kapcsolatban.Szerintem próbálj meg kicsit kevesebbet foglalkozni vele, és többet egy esetleges leendő párral!:) Szurkolok neked hogy "egyenesbe jöjjetek" és találj egy hozzád való, értelmes társat!:)
2010. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen, ő volt az első nekem szexuálisan, és nagyon köszönöm az értelmes válaszokat :) majd csak lesz valahogy..
2010. júl. 16. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!