Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lecseszett egy ilyenért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecseszett egy ilyenért a párom, szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk, hatalmas szerelemnek indult...aztan egyre rosszabb mar minden...Ma delutan kozosen elindultunk a gyerekert az ovodaba ( nem o a gyerek apja), szolt, hogy bekene menni az egyik pizzeriaba mert ra akar kerdezni hogy szukseg van-e futarra.. megallt a pizzeria elott, csatolom ki az ovem, kerdezi: ja, te is jossz? Mondom persze bemegyek nem unatkozok itt kint egyedul a kocsiban. Setalunk befele, kozbe elkezd olyan szinten alpari bunko stilusban beszelni, hogy en mit nyomatom magam, meg megyek utanfutoskodni aztan majd jol megmondjak hogy csak utanfutoval kepes rakerdezni az allslehetosegre.. sarkon fordultam , aztan visszasetaltam az autohoz, ezek mellett persze meg eleg sok problema van, de nalam ez kiverte a biztositekot. Ennyi erovel ha en be akarok ugrani a dmbe mikor epp autoval vagyunk a varosban, akkor o ne jojjon be velem utanfutoskodni meg “nyomatni magat”, mert egyedul is kepes vagyok megvenni? Persze hogy az vagyok, de ha eleve egyutt elindulunk a dolgainkra akkor nem ertem miert nem lehet normalisan ketten bemenni, szerintem ez annyira termeszetes dolog..
2019. okt. 4. 19:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
A pasid egy besz*ri kisgyerek erős komplexusokkal. Ha annyira nem akarta hogy menj, akkor miért nem szólt még a kocsiban, hogy várd meg ott? Még utána is mondhatta volna normálisan hogy bocs, de mégis egyedül mennék be, helyette egy passzív-agresszív suttyó volt. Kétlem hogy ne lett volna már ezer téged lekezelő esete korábban. Érdekes hogy ócsárolni nem nehéz neki, de kiállni magáért és igazat mondani már igen.
2019. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem àllàsinterjura ment. Azt hogy van e felvètel még pizzaevés közben meg 10 haverral mellette is meg lehetetett volna kerdezni.

Amugy meg a vezetö ugy sincs bent soha ergo a kiszolgalo azt mond amit akar az utcarol beesöknek.

A pàrod sem lehet egy iq bajnok. A legnagyobb karriere lenne a futárkodàs.

2019. okt. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Na vegre par ertelmes ember aki felfogta a szitut! Koszonom! Valoban csak beesett koszosan budosen kb az utcarol, random otlet volt h megkerdezni, elotte nyogte be h bekene menni.. tehat nem a fonokkel interjuzott.. es igen mondthatta volna a kocsiban, de szart ra. Maskor is egy bunko paraszt, amire buszke is.
2019. okt. 4. 19:59
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írtad kérdező: "Maskor is egy bunko paraszt, amire buszke is."


De te mi vagy, ha ennek ellenére is magadra engeded?

2019. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól veszem ki, ez nem egy megbeszélt állásinterjú volt, csak önéletrajz szórás. Hozzám is dobáltak be annakidején önéletrajzokat, de csak eladó voltam, így közöm nem volt az értékeléshez. Szóval, ha csak ezért ment be, nem interjúra, akkor azon nem változtat, hogy van-e társasága, vagy sem. Ha neki mégis kellemetlen ez is, akkor azt értelmesen is lehet közölni, bántó stílus nélkül is.

Döntsd el, hogy el tudod-e fogadni ezt a viselkedést irányodba egy életen át, vagy látsz-e reális esélyt, hogy ezen tud változtatni. Valószínűleg stresszes időszakon megy át, ha munkát keres, nem meglepő, ha néha kiakad, de elviselni akkor sem kötelező. Lehet picit elnézőbbnek lenni, és többször, konzekvensen elmagyarázni, hogy ezt így nem, akkor sem, semikor sem. De egy idő után még kell húzni a határt. Gondold át, hol lehet ez a határ reálisan, és hogy átlépte-e már.


Mellesleg, mi van abban, ha valaki futárkodik...? Apám annak idején azzal tartott el egy 4 fős családot, amíg anyum gyesen volt velem. Meg egyébként, szerintem SEMMILYEN munka nem szégyellni való. A munkakerülés, segélyen élés, másokon élősködés...az szégyen.

2019. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
58%

Ha egy férfi munka ügyben érdeklődik, szerinted mit gondolnak róla ha mögötte áll a felesége?


Ha azt mondja ne menj be vele akkor várd meg a kocsiban, különben kellemetlen helyzetbe hozod őt. De úgy tűnik neked ez nem számít, csak te legyél ott mert az a legfontosabb...

2019. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
A bunkó stilus nincs rendben ,de nem kell szo szerint mindenhova menned vele ,felnőtt férfi. Az állás iránt érdeklődés épp ilyen,én se kisertettem magam ilyenkor sehova,pedig voltam jópár helyen munka miatt.
2019. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Kozosen indultunk el, nem interjura. Es paraszt modon odanyomta hogy ne utanfutoskodjak miutan KISZALLTUNK mar, akkor kezdett ra, de tenyleg mintha egy utolso senki lennek.. egyebkent masodallasnak kell neki
2019. okt. 4. 20:15
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, hát ki milyet szakít, olyat szagol, mint tudjuk.
2019. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

Megmondom őszintèn èn sem èrtem minek akartad bekisèrni. "Ne unatkozz a kocsiba"..könyörgöm 2 perc mire beszalad, megkèrdezi. Kicsit tènyleg olyannak hat, mintha ellenőrizni akarnád ès a nyomába lennèl.

A stílusa valóban bunkó volt, normálisan is lehetett volna, de nem lehet hogy pont ezzel van a baja, hogy állandóan rajta lógsz?

2019. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!