Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lecseszett egy ilyenért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecseszett egy ilyenért a párom, szerintetek jogos?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk, hatalmas szerelemnek indult...aztan egyre rosszabb mar minden...Ma delutan kozosen elindultunk a gyerekert az ovodaba ( nem o a gyerek apja), szolt, hogy bekene menni az egyik pizzeriaba mert ra akar kerdezni hogy szukseg van-e futarra.. megallt a pizzeria elott, csatolom ki az ovem, kerdezi: ja, te is jossz? Mondom persze bemegyek nem unatkozok itt kint egyedul a kocsiban. Setalunk befele, kozbe elkezd olyan szinten alpari bunko stilusban beszelni, hogy en mit nyomatom magam, meg megyek utanfutoskodni aztan majd jol megmondjak hogy csak utanfutoval kepes rakerdezni az allslehetosegre.. sarkon fordultam , aztan visszasetaltam az autohoz, ezek mellett persze meg eleg sok problema van, de nalam ez kiverte a biztositekot. Ennyi erovel ha en be akarok ugrani a dmbe mikor epp autoval vagyunk a varosban, akkor o ne jojjon be velem utanfutoskodni meg “nyomatni magat”, mert egyedul is kepes vagyok megvenni? Persze hogy az vagyok, de ha eleve egyutt elindulunk a dolgainkra akkor nem ertem miert nem lehet normalisan ketten bemenni, szerintem ez annyira termeszetes dolog..
2019. okt. 4. 19:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%
Vannak olyan emberek akiknek ciki a kiséret egy ilyen van meló nálatok kérdésnél, de sokkal több év együttélésnél hasonló szituációban egy rossz szót nem szólt nekem a volt párom, ő volt aki kérdezte hogy megyek- e vele, ne üljek kint egyedül a kocsiban, bár én megsem indultam mert nem akartam menni. Mindenki más, de az hogy olyan szavakkal közölte, jelezte neked, az nekem se tetszene. Mindent lehet közölni a másikkal úgy is hogy az ne bántódjon meg.
2019. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, állást intézni egyedül kell hagyni, különben nem férfias. Viszont a stílusa övön aluli és ha ez nem az első eset, akkor nem értem, miért is vagy még vele.


31n

2019. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%
Munkaügyben tényleg nem kéne kísérgetni.
2019. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát a stílusa valóban eléggé alpári és bunkó (még ha ebben a helyzetben igaza is volt éppen), de ahogy elnézem a Tiéd sem különb, egyéb esetben nyilván nem viselnéd el. Úgy beszél Veled, mint a kutyával, semmi tisztelet, de pont ugyanígy beszélsz róla Te is, mikor itt emlegeted. Megérdemlitek egymást. Ha annyira bunkó, amire büszke is, ahogy írod, mi a fenéért nem hajítod angolosan ki a fenébe? Valószínűleg vagy érdekből, vagy azért, mert jómagad is hasonló vagy.
2019. okt. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Állást keresni, állásinterjúra, és egyéb c állással kkapcsolatos fontos eményekre felnőtt emberek egyedül szoktak menni, és ezt is várják tőlük. Ha futárként akar elhelyezkedni valahol, akkor nem tesz jó benyomást, ha valaki felnőtt létére kísérgeti (tök mindegy, ki az - a munkáltatót nem érdekli). A Dm-es hasonlat nem jó, az teljesen más szituáció. De ezt neked is tudnod kéne. Mindenesetre a párod stílusa nagyon bunkó volt, kedvesebben kellene veled beszélnie, ezt meg is mondhatod neki.
2019. okt. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!