Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenért dobhatom? Fiúk véleménye is érdekel

Figyelt kérdés

Soha senkit nem szerettem ennyire, 5 hónapja vagyunk együtt, régebb óta ismerem de az elmúlt 5 hónapba nagyon közel engedtem magamhoz és a családomhoz is. Volt már pár kisebb húzása pl.: megnézett más lány elég durván mikor ott álltam előtte, megbeszéltük hogy töröljük az exek számát de neki egy véletlenül pont bent maradt név nélkül és azt mondta nem akarta törölni mert nem tudta kié és lehet fontos, mikor nézegette az ismerőseim feltűnt neki, hogy töröltem egy szép csajt..stb! de ezeket mind elnéztem mert nem csalt meg, nem ütött meg, mindig keresett, felhív megkérdezi hogy vagyok, törődött velem.. de tegnap megláttam hogy nézeget más lányokat és először azt hazudta hogy a haverja nézte, de persze egyből kiderítettem az igazságot, hogy nem.. ő ekkor csendbe maradt és én elküldtem. Annyira fájt ez nekem, hogy még hajnalba is megébredtem sírni, nem gondoltam volna hogy valakit ennyire szeretni fogok de muszáj túltennem magam ezen a kapcsolaton, nem akarok több ilyen éjszakát,napokat, főleg nem karácsony előtt.. azt hittem ez lesz életem legszebb karácsonya mert eddig mindig egyedül voltam szenteste.. Miért nézeget mást ha engem szeret? Oké én is megnézek mást az utcán és igen max annyit mondok hogy hm helyes de nem kéne hiába jobb mert nem őt szeretem, de én nem keresgélek senkire se a neten se sehol.. de ő igen. Hozzá teszem első szerelem neki is nekem is.. szeretném lezárni de nem tudom helyes döntést hozok e. Azóta egyébként nem keresett mert tudja hogy ilyenkor nem beszélek vele. Én úgy vagyok ezzel a dologgal hogy ha szeretek valakit akkor csak ő érdekel, nem nézek mást hiába egy kigyúrt állat..


Kérlek mondjátok el mit gondoltok! :(



2015. dec. 23. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez butaság!Ilyenèr szakitani mert megnèz más lányokat.Èn is megnèzek másokat pedig règóta házas vagyok.De semmi más.
2015. dec. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen emberek gyerekes kapcsolata.
2015. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szerintem te segg hülye vagy már elnézést... Nem vakságot fogadott hanem hûséget! Inkább örülnél,hogy megnéz mást is és mégis veled van. Moat komolyan e miatt akarsz vele szakítani karácsony elõtt egy nappal? Mert ha igen akkor te bizony megérdemled,hogy egyedül maradj.
2015. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

te egy hisztis önbizalom hiányos p.csa vagy


megnézett egy jó nőt ? és erre elzavarod ...

mi az h törölteted az exe számait - mi közöd van a telójához neked ??? és a fészéhez ? vagy egyáltalán a magánéletéhez ?

igem mert ha valaki kapcsolatban lesz mással még megmarad a magánélet !


hát szerintem jobban is járt h kivágtad

kinek kellene egy ilyen nő ?

ja te nem is vagy nő még max egy kislány aki mindene kiakad ...

2015. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

az ő kérése volt hogy töröljünk mindenkit és az is az ő kérése volt hogy had nézzünk bele egymás fbjába!!

Érdekes hogy más ezt ilyen lazán fogja fel vagy csak mlég nem volt ilyen helyzetben!!

2015. dec. 23. 09:27
 6/23 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van én elismerem.. de akkor is nagyon fáj és nem hiszem el hogy másnak ez nem esne szarul
2015. dec. 23. 09:30
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig olyan fèrfit nem fogsz találni ,aki nem nèz meg más csajokat.Ha velem van a nejem akkor diszkrèten bàmèszkodom ennyi.
2015. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Milyen helyzetbe nem voltunk még? Ne játszd már a nagy tapasztaltat!


Buták vagytok mindketten, erre gondolok.

2015. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mér, ha voltál ezek szerinte ilyen helyzetben akkor csak mosolyogtál egyet aztán jólvan? vagy mi??
2015. dec. 23. 09:36
 10/23 anonim ***** válasza:

Pontosan! Ha velem van a barátom még én szoktam neki mutatni a többi lányt õ még rávágja,hogy hol vannak a szépek mert nem érdeklik. Ha megnéz mást hát kedves egészségére az én kezem fogja, engem ölel és csókol nincs mitõl tartanom. Ha más lány bepróbálkozna nála a szemem láttára az evidens,hogy halott másnapra :D

Egymás telójába, facebookjában nem kutakodunk aki bízik a másikban nem akar ilyet Kell ennyi magánélet!

Az a válaszoló vagyok aki lehülyézett.

2015. dec. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!