Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne bántsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne bántsam meg a párom?

Figyelt kérdés
Nyáron vettünk egy házat, nagyban megy az átalakítás. Apósom festő, így úgy voltunk vele, spórolunk a festőn és ő megcsinálja az egészet. Kb 10 napja ügyködik, de annyira csúnyán dolgozik, hogy rossz nézni... Ha szólok hogy ez így nem jó, csak a vita lesz belőle, hogy örüljek, hogy ingyen dolgozik, ha meg nem szólok, nézhetem azt gáz munkát amit csinál... Nem tud normalisan glettelni, minden hepehupás, a festés ronda, stb stb...

2019. okt. 4. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem látja a hibákat? Valahogy rá kéne vezetned, és neki kéne jeleznie az apukájának...
2019. okt. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos itt nincs jó megoldás. Elmondod, hogy ne haragudjon, de ez így nem lesz jó. Köszönjük szépen, de inkább ne csinálja.

Az ingyen van a legdrágább!

2019. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A parom teljesen laikus, ő nem ért az ilyen dolgokhoz, meg nem zavarja a puklik meg a foltos festes... De ha zavarná is, inkabb lenyeli es nem szol semmit..
2019. okt. 4. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből mindenképp sértődés lesz ,csak te döntöd el megeri e neked bevallani a balhét

Hogy tényleg nagyon gáz vagy egy két hiba amikor be van bútorozva fel sem tűnik...

nálunk én magam festettem ki 😀 Vannak hibák de beredendezve teljesen Okés az összhatás és nem került százezrekbe.

2019. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Várnék pár hetet, egy-két hónapot, majd kitalálnám, hogy mégsem tetszik a választott szín, egy halvány árnyalatnyival eltérőbb színt választanék, és mondván, hogy azért szegény apósom mégse dolgozzon ingyen kétszer, megcsinálnám magamnak, és akkor már lecsiszolnám a huplis glettet és rendesen kifestenék jó minőségű festékkel (a saját lakásunkat mi festettük, sehol sem lett foltos vagy egyenetlen, pedig nem vagyunk festők, sőt). Így a kecske is jóllakik meg a káposzta is megmarad :)
2019. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én lehet hagynám az apóst véggfesteni, majd 1-2 héttel később suttyomban hvnék egy normális festőt, aki korrigálná.

Nem tudom, nehéz helyzet ez, megértem, hogy nem akarsz "háborút" a felújítás közepére.

2019. okt. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!