Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér a párom és én szeretném...

Kövér a párom és én szeretném ha fogyna. Írjatok már pár javaslatot, hogyan közölhetném vele kíméletesen a dolgot úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Nála ez nagyon érzékeny téma, ezért nem is beszélünk róla otthon. Gondolom őt is foglalkoztatja, de mivel azt hiszi engem nem zavar, nem akar tenni ellene.
2009. júl. 27. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Kevés, hogy te akarod, hogy lefogyjon. Neki is akarnia kell. Üljetek le, és őszintén mondd meg neki. Természetesen csak óvatosan. Sorolj fel pár előnyt, hogy miért lenne jobb ha lefogyna (nem fárad annyira, csökken pár betegség kockázata, stb.)
2009. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nő vagy férfi? Ha férfi akkor kicsit cukkold, poénkodj... Találj ki valami közös mozgáslehetőséget. Mondd hogy szeretnél egészségesebben étkezni, akár lefogyni 1-2 kilót (ha hihető), és tartson Veled mert az Neked is erőt ad.


Ha nő ott már nehezebb... Talán az utóbbit lehet megpróbálni, hogy egészséges életmódot kövessetek.

2009. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Mármint, a mozgást is lehet:) Csak ne cukkold:) Egy férfinél elsülhet poénként, még ha kicsit meg is sértődik, max lesz alkalom, hogy beszéljetek a helyzetről. De egy nő szarabbul viseli:-/
2009. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A feleségemről van szó... Én arra gondoltam, hogy én kezdek el példát mutatni, tornázni, meg egészségesebben étkezni, stb. akkor valószínűleg előbb utóbb ő is csatlakozik, még ha nem is beszélünk róla. Sajnos én meg inkább a vékonyabb fajta alkatú vagyok. Nekem meg pont nem tenne jót a diéta, meg a zöldség. Talán valamit el kellene kezdeni edzeni vagy nem tudom otthon hogy ő is lássa...
2009. júl. 27. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezt mondom én is, akkor egészséges étkezés és valami mozgás.. Lehet mondjuk ez az, hogy kora reggel vagy este eljársz kocogni... És 1-2 hét után ha magától nem jut eszébe, mondd azt, hogy elég unalmas már egyedül, de olyan jó hogy csinálod mert energiát ad, ezért nem akarod abbahagyni, és megkéred, hogy tartson Veled. Mondd, hogy amúgy is szerinted jó móka lenne. Egészségesen étkezni pedig soványan is lehet:) Neked jót tesz, egy túlsúlyos meg addig nyilván nehezebb kajákat és többet fogyasztott, tehát inkább az ő szervezetében indít el változást, a sporttal pláne - tehát koplalnia egyikőtöknek sem kell.:)
2009. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

Én azt mondom, igy ahogy van igy kell elfogadni! Ha ö igy jol érzi magát akkor nincs gond! Ha ezt pedig te nemtudod elfogadni akkor ott nincs tul nagy érzelem iránta!!!

Engem nagyon bántana ha a párom/férjem ezzel foglalkozna....

2009. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

előzőnek : ha a fejed a homokba dugod az nem segít. Akár csak a férfinak nem elég a nőt megszerezni, úgy a nőnek is tennie kell a kapcsolatáért hogy az ujja köré csavarja a férfit. Lehet tapló megjegyzés, de elég csak körbenézni hány férfi kúr félre (ami nem csak az egyik fél hibája) :S


Ha probléma van azt meg kell beszélni, nálunk a fogyást azt én kezdtem el. Update-et csináltam és olvastam Norbi könyveit is. Sikerült is lefogyni a módszerével, és ez már egy motiváció volt a barátnőmnek hogy megéri belekezdeni.

A legnagyobb probléma egy fogyni vágyó embernek a motiváció megtartása.

Én finoman felhoztam neki a témát hogy "mozoghatnánk együtt, segítek benne, tanácsokat adok".

Szóval valahogy így kezdtük el, azóta van hogy együtt edzegetünk, de legtöbbször külön-külön. De a legfontosabb hogy nem szabad siettetni!

2009. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

hát szerintem ezt a Norbis dolgot hanyagolni kéne!!!!

Nagy sz@r!!

2009. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Most mondta, hogy Neki bevált. Te mire fel mondod, hogy szar? Mert "divat" szidni?:)
2009. júl. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdjetek el együtt mozogni, étkezni. Ne félj, neked sem árthat, ha egészségesen étkezel, vannak súlytartó diéták is... :)
2009. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!