Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vette a 4000 forintos bál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vette a 4000 forintos bál jegyet, ki osszam érte?

Figyelt kérdés
4 hónapja a párom szerintem rohadt dolog. El mondjam neki, szakítsak? Ő hívott meg h jöjjek vele
2019. okt. 4. 21:21
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Pénzt
2019. okt. 4. 22:00
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Én még mindig nem értem. Próbálom, de nem megy.
2019. okt. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Én megfejtettem! Elhívta a párja a bálba, de pénzt kért a belépőért (4 ezer), ezen van a Kérdező kiakadva, hogy ha meghívta, miért kért pénzt és hogy kiossza-e.
2019. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Szóval kifizettette veled a jegy árát, ahová ő hívott meg. Tényleg elég udvariatlan, ha elhívom a másikat valahova, akkor úgy gondolom, én fizetek. Viszont kérdés, hogy volt más, amit ő állt? Miben egyeztetek meg? Felajánlottad neki, vagy ő kikövetelte?

Ha felajánlottad, nincs miért kiosztani, mert elfogadta.

Ha kikövetelte, akkor azonnal mondanod kellett volna, hogy mivel ő hívott el, ezért igazán állhatná.

Ha korábban mindent ő fizetett, akkor lehet picit elege lett, úgy érzi, kihasználod... Szóval érdemes lenne megbeszélni az anyagiakat a továbbiakban, hogy mindenkinek jó legyen.

2019. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

"el kérte a belépőérr a jegyet"


Jesszumpepi! Ez aztán színvonal.

És az ilyeneknek is ugyanannyit ér a szavazatuk 13-án, mint bármelyik normális emberé.

2019. okt. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
Mielőtt kiosztod, olvass el néhány könyvet, hogy lwgalább egy egyszerű mondatot megtudj fogalmazni érthetően!
2019. okt. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

14-es korrektül megválaszolta.

Viszont ha ennyire nem megy a kommunikáció, rendszeresen ilyen helyzetekbe fogsz keveredni, ezzel megtáncoltatva az idegeidet... kicsit használd azokat a szürkeállomànyokat ha már kaptad ;)

2019. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Savlekotő ***** válasza:
Uram gyere le,mond h a 8 általános azért megvan..
2019. okt. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ha ő hívott meg a bálra,nem jogos,hogy elkérte az árát a jegynek.

Akkor miért hívott meg? Én már akkor hagytam volna a francba.

Fordított esetben is úgy van,ha én hívok meg valakit étterembe pl akkor én állom a költségeket.

31N

2019. okt. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#19 Én meg azt remélem, hogy nincs meg neki. Az az oktatási rendszerünk szégyene lenne. 3-4. osztályban meg kell tudni írni egy rövid fogalmazást a gyerekeknek, később ugyanezt idegen nyelven is.

A Kérdező egy hétköznapi élethelyzetet nem tud leírni 2 mondatban... Nehogy már 8 általánosa legyen!

2019. okt. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!