Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon gáz, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon gáz, h még nem mutatott be a szüleinek?

Figyelt kérdés

1 éve és 4 hónapja vagyunk együtt. Neki így megfelel és kényelmes. Az én szüleim távol élnek, de már 2x is elutaztunk kettesben hozzájuk. Ő még a szüleivel él, tehát magához se hív el. Engem ez nagyon bánt, amit tudattam is vele, ő pedig tudomásul vette, de nem beszéltünk arról, h lesz-e valami változás. Annyit mondott, h nem kell ennek mindig így maradnia.


Mindketten közel vagyunk a 30-hoz.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. okt. 5. 08:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Bakker! Mi az hogy nem szeretné hogy összefoly a családjával? Ez nagyon fàjna nekem.

Azt jelenti hogy soha nem leszel teljes jogú családtag.

2019. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez rettentő furcsa. Biztos nincs másik nője?
2019. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem gáz.
2019. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom mi probléma van azzal hogy nem lett még bemutatva otthon. Miért is kéne? Én sem mutattam be otthon soha senkit, meg mit kell itt kiváncsiskodni hogy “ki miből hol hogyan él”. Semmi köze hozzá attól hogy kapcsolatban vannak. Biztos jó oka volt hogy eddig még nem mutatta be otthon, te meg teszed rá itt a nyomást hogy na csakazért is mutass be otthon kert az olyan cuki. Szánalmas komolyan mondom.
2019. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem szoktam csesztetni, kérlelni. 2 alkalommal elmondtam neki, h ez rosszul esik és ennyi.

Biztos, h nincs másik barátnője, szinte a nap 24 órájában kapcsolatban vagyunk messengeren és én bízom benne.

A családommal való beszélgetésben szóbakerült, h még nem ismerem a szüleit és már ők is csesztetnek ezzel. Mindenki azt mondja a környezezemben, h hagyjam ott a srácot, mert nem vesz komolyan, de minden más tulajdonsága szuper, tudom, h ő az igazi, csak ez fáj nagyon :(

Amikor én meghívtam a családomhoz, akkor nem mondta, h a család legyen inkább tabu...

Nem vagyok egy bányarém, kultúráltan viselkedtem, mondtam is neki, h ígérem, h nem fogok szégyent hozni rá, mire ő azt mondta, h ebben nem is kételkedik, tudja h akkor is egy tündér lennék. De ennek is már fél éve.

2019. okt. 5. 14:50
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Felcsesz komolyan mondom. Attól hogy az ő családja tabu még a tiédnek nem kell annak lennie, ezért ment el. De muszáj erőltetni látom még mindig. Minden más szuper de ezért kivágnád. Gratulálok.
2019. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én egyenesen megmondanám neki, ha 1-2 héten belül nem mutat be a szüleinek vagy nem ad elfogadható magyarázatot, akkor ennyi volt. Valamit nagyon rejteget ez a pasi.
2019. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!