Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem tudok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudok már bízni a páromban?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve együtt vagyunk, együtt élünk.

Pár hónapja kiderűlt hogy fent van egy ilyen szexképes oldalon ahol nőknek irogatott.

Képeket töltött fel magáról stb.

Ugyebár ez kiderűlt, megbeszéltük..

De nem tudom elfelejteni..

Én honapokon keresztűl hűséges voltam/vagyok hozzá. Addig nem is beszéltem más férfival. (Nem azért mert féltékenység volt belőle, csak szimplán nem érdekelt senki, nem is akartam mással beszélni. Nekem elég volt ő. Nekem sem esett volna azért jól ha másokkal irogat, ahogy gondoltam neki se ezért én sem.

Hiába "beszéltük meg"

Nem tudom elfelejteni amit tett, hogy mennyire megalázott.

Nem volt olyan hogy ne dícsért volna hogy mennyire gyönyörű vagyok, hogy mennyire szép az alakom.. Közben meg más idősebb nőknek is irogatott hogy mennyire tetszenek a képei.. (Mesztelen képek)

Tőlem mindent megkaphatott. Szexben is tökéletes volt minden.

Abban is dícsért hogy mennyire jó velem, hogy mennyire jó vagyok.

Mindent megtettem érte.

És ezt kaptam..

Az önbizalmamat a padlóra vágta..

Nálam jóval idősebb nőknek irogatott..

Pedig elvileg számára "tökéletes" vagyok..

Azóta megváltozott, nem látogatja ezeket az oldalakat, semmi.

De nem tudom elfelejteni és egyre jobban kellemetlenűl érzem magam ebben a kapcsolatban. Nem tudok már benne megbízni.

Hiába nem lenne már ideje sem másra. Mégis képtelen vagyok kitartani..

Szeretem őt.. De úgy érzem nélküle jobb lenne.

Este átjöttem szüleimhez,

Itt is aludtam.

Amióta felkeltem egy szót nem tudok róla hogy hol van mit csinál..

Egy szót nem írt.

Telljesen kikészülök ezektől a kis hülyeségeken is.



Azt meg nem szeretném hogy úgy érezze hogy folyamat a nyomába akarok lenni, nem szeretném "megfújtani"


Több része is van a dolognak, amitől túl "egyedi" az eset, és nem szeretném ide leírni, mert sajnos nem lehet letörölni a kérdést.

De ha valaki kíváncsi rá, annak leírom privátban


2019. okt. 5. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
kuka
2019. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Friss kapcsolatban csinálta, összeköltözés után, én a helyedben abban sem lennék biztos, hogy csak írogatott..

Nem fecsérelném rá az időt, ennél csak rosszabb lesz, ha a bizalmadat sem sikerült visszaszereznie, gondolom most is azon kattogsz, hogy hányadik nőnek írogat, hogy nincs szem előtt!

2019. okt. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.
2019. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni,jobb ha szakitasz véle.Mennyire idősek azok a nők akiknek irogat?Lehet,hogy gerontofil?
2019. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sok köztünk a korkülönbség, és vele egy idős / +5 évvel idősebb nőknek irogaott
2019. okt. 5. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a bizalom oda, a kapcsolat is oda. Jól elszúrta és őszintén az, hogy nem is keres, ez is árulkodik, hogy mennyire érdekled. Én a helyedben szakítanék.
2019. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Telljesen kikészülök ezektől a kis hülyeségeken is."


Nem kis hülyeség ez, amikor összejöttem a szintén jóval fiatalabb kedvesemmel én kiregisztráltam minden ilyenről, ahova még be tudtam lépni.

A frászt nézegettem volna más nőket, akár felöltözve, akár meztelenül.

2019. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Te azt vártad volna, h majd ír neked mi van veled meg mikor mész vissza a közös lakásba meg h hiányzol neki még stb. Szóval, azt vártad, h majd teper utánad. Azzal elégtetelt éreztél volna a régi szexoldalas irogatasokert is. Mivel ez nem történt meg most csalódott vagy. Sztem hagyd ezt a dolgot a fenébe. Te nem fogsz tudni 100%osan megbocsatani ő pedig nem fogja törni magát erted.
2019. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokra mész a szerelmeddel. Ezután is ott fog elárulni, ahol tud. Nem vagy fontos neki, elég egyértelmű.
2019. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is ilyesmiben voltam el volt mentve a kép róla piszkozatban teljesen véletlen találtam rá nagyot csalódtam anyagi helyzet kicsi gyerek lakás miatt nem tudok lépni , megromlott a kapcsolat ő pedálozik de csak jót mosolygok rajta szánalmas , ha nincs család akkor dobd ki a fenébe .
2019. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!