Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan férfi, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, akit nem zavar, ha a barátnője/felesége meghízik?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?Vagy ennyire a külső számítana csak?

2019. okt. 7. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha az egészségét nem veszélyezteti, nem.
2019. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ezt előre nem lehet megmondani.

Itt legtöbbször nem a szerelem/szeretet hiányáról van szó, hanem arról, h nem áll fel a nőre az árbóc.

2019. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Vannak ilyenek, igaz ott a férfi se egy matyóhímzés, gyakori az ilyen férfiak között az erősen kopaszodó, szélsőséges alkatú (vagy túl kövér, vagy túl cingár), középkorú és afeletti változatnál kötelező a Scatman-bajusz is.
2019. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít meghízásnak?

Am párom és én is híztunk vagy 10-15 kg-ot mióta együtt vagyunk ,de még így sem túlsúlyos egyikünk sem ,és nem zavarja őt sem és engem sem

Így is úgy is tetszünk a másiknak

(Önmagunknak már kevésbé xd )

2019. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Nem csak a külső,de mivel megszoktam meg nekem az tetszik,hogy egy nő csinos,feszes,akkor undorodni fogok tőle ha meghízik,és onnantól meg vége a kapcsolatnak is.

Ha én heti 5-ször letolom a s_ggem edzeni,diétázok,meg teperek a munkahelyemen akkor nyilván önmagára igényes csinos szexi nőt várok el magamnak.

2019. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem érthető, ha nagy súlytöbblet esetén az ember elveszti a vonzalmát a másik iránt. Ettől még szeretheti, csak nem fog ugyanúgy vonzódni hozzá, amin szerintem hülyeség megsértődni.

Nem az ilyen 5-10 kilókról beszélek persze, de +25 kiló azért már szignifikáns. Mi 8+ éve vagyunk együtt, a férjem felszedett azóta olyan 20 kilót, de én pont szeretem a mackós típust, szóval így is tetszik. Viszont ha ennél többet hízna, akkor beszélnék vele, ami sok az sok. Én is híztam 15 kilót, miután összejöttünk, de utána le is adtam mindet és ugyanazok a méreteim, mint amikor megismerkedtünk, figyelek rá. Őt nem zavarta a többlet sem, úgy is kívánt, de engem zavart.

2019. okt. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

2-essel értek egyet.


Egyébként pedig ez egy 1000 éves kérdés már.


Vajon miért laposodik el a szex sok kapcsolatban? Mert a férfi vagy a nő, vagy mindketten elváltoznak , felszednek pár kilót...vagy még többet.


És megy a csodálkozás, hogy de miért nincs szex, miért nem kíván???


A vonzódáshoz , a szexhez nem csak a kapcsolat elején kell tenni, hanem közben is, fent is kell tartani azt.

2019. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Mi fejenként 10 és 15 kilót szedtünk fel, konkrétan több most a szex, mint a párkapcsolatunk második-harmadik évében... Szóval van ilyen.


Amúgy nőként mondom, hogy ha brutális, egészséget súlyosan veszélyeztető hízása lenne, akkor szólnék, és azt magamnak sem engedem (BMI 30 felett).

2019. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akibe én egyszer beleesek az csinálhat bármit az az igazság, a szerelem az alapvető, állandó dolgokról szól, mint a lélek, az más kérdés hogy szexuálisan mennyire lesz izgató.
2019. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
10 ev hazassag, soha egy dekat sem hiztam (inkabb fogyas) a ferjem pedig felszedett 30 kilot, amivel kilotte a szexualis eletunket. Szeretem, de nem tudok lefekudni vele.
2019. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!