Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben? (két férfi)

Figyelt kérdés

Adott a helyzet: a párom megcsalt, ezért szünetet tartunk. Elkezdtem ismerkedni, felejteni próbáltam. Egy férfit megismertem, jókat beszélgetünk, vonzódunk egymáshoz, de vannak nézetbeli különbségek, tehát nem passzol minden. Talán azért sem, mert idősebb nálam kb 15 évvel. Van amikor kedves, de sokszor nem értem miért úgy viselkedik ahogy.

A párom két hét után rájött,hogy velem akar maradni, szánja-bánja a bűnét. Eddig gondolkodott mit is akar az élettől. Négy évig voltunk együtt, nagy szerelem volt a részemről.Annyira ismertem, jobban, mint ő saját magát. Minden szeretetemet neki adtam, és még ezek után is szeretem. A bizalom megszakadt, de talán visszaépíthető, ha elhiszem amiket most mond. Ő egy rendkívül rendes ember, de még fiatal és nagyon nehéz elhatároznia magát bármiről is legyen szó. Szeretem még mindig.

Nem tudom mit évő legyek. Elveszíteni nem akarom a párom, a szívem szakad meg...de nem vagyok abban biztos, hogy működni fog ez újra, talán elbizonytalanodik megint, ahogy megint rendbe jönnének a dolgok...

A másik férfit is nagyon kedvelem, megbántani nem akarom. Azt mondta,hogy nagyon kedvel, lenne a párom, felém fordul teljes őszinteséggel. Megmutatta a világát és a gondolatait, amit szinte senkinek sem. Csak pár embert fogadott a bizalmába.


25L



2019. okt. 7. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom soha nem lesz a régi. A kapcsolat sem. Mindig azt fogod lesni mikor usmétli meg
2019. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem folytatnám. Négyéves kapcsolat után, amiben megcsalás volt, képtelen lennék ismerkedni, nem hogy két hét után. Ez csak vigaszpasi (előre sajnálom). Ki kéne heverned az előzőt, időt adni magadnak. Ha visszamész, mert annyira szereted, akkor viselkedj ennek megfelelően, és ne randizz mással.
2019. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
légy erős és dönts. ne itt kérdezősködj
2019. okt. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több olyan kapcsolatról tudok ahol visszaépítették a kapcsolatot akár megcsalás után is és boldogabbak mint valaha. Az a lényeg, hogy legyen kölcsönös szerelem, szeretet és megváltozni, rendbehozni akarás. Ha ez van akkor sikerülhet. Persze ez nem garantált, függ a felektől, ki milyen ember, ki mennyire akarja, mennyire bánta meg. Sajnos van, hogy az ember hibát követ el és hiába írják néhányan, hogy ilyet nem lehet megbocsátani, sosem tudni mit hozhat a jövő és nem e ők fognak valamit elrontani és szükségük lesz a párjuktól egy kis bizalomra, hogy renbe hozhassák. Nem minden csak fekete fehér. Nem azt mondom, hogy mindenképp bocsáss meg. Az, hogy ő bizonytalan veletek kapcsolatban nem túl jó jel a jövőre nézve. Szánja, bánja de bizonytalan? Gondolkodj el, ebből zárd ki a szívedet, hogy milyen ember ő, valóban úgy e gondolhatja és be e tudja majd tartani, rendbe e hozza amit elrontott stb. Akkor fogadd vissza csak ha tényleg látsz benne perspektívát. Viszont akkor lépj túl rajta, beszéljétek meg és ásd el örökre. Ne dörgöld folyton az orra alá bármilyen kis vitánál mert ez megmérgezi a kapcsolatot. Viszont igenis várd el, hogy bizonyítson de úgy, hogy tudja számíthat rád és szereted. De ha nem vagy biztos benne (a volt párodban) akkor hagyd, ne adj több esélyt. Megkíméled magad még egy csalódástól amikor ő újra rájön, hogy nem is ezt akarta.
2019. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi is a megcsalás miatt szakitottunk egy időre,aztán kibékültünk,de semmi nem volt olyan mint régen.

Te tudod mit érzel,mi ebben nem tudunk sgiteni.

2019. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!