Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan viselkednétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek ebben a helyzetben, mind női mind férfi oldalról?

Figyelt kérdés

2 éve tartó párkapcsolat:


Én vagyok a történetben a férfi, így nyilván erről az oldalról tudom jobban elmondani. Nagy távolságról járok már kicsivel több mint egy éve a barátnőmhöz (egyetem miatt, nagyon pontosan 195 km két átszállással, leggyorsabb menetidő csak oda 3 óra 10 perc volt).


Havi 2X2, 2X3 nap a találkozásra fordított időnk, ekkor megengedik hogy náluk aludjak (2 emeletes ház,2 fürdőszoba, 4 szoba, amiből kettő tök üres, van hely, szóval a szűkösség fizikailag nem áll fenn)


Csak néhány mondatban kitérek a lány és a saját oldalamra is:


Én: Saját keresetből+egyetemi szoctámból+félárvaságiból vagyok eléggé kicentizve minden hónapban. Albérleti szobát bérelek abban a városban ahol egyetemen vagyok, másik két sráccal lakom. (22 vagyok)


Barátnő: Szintén egyetem. Örökbe fogadták, szüleivel nagy a korkülönbség (szőlők 65, 65, barátnő 22)

Mindkét szülő mozgássérült, anyja tud járni, apja kerekesszék.

Apja múlt héten kapott egy újabb agyvérzést, kórházban lesz min 3 hétig még.


Barátnő következő feltételeket szabta meg kimondva (nem én értelmeztem félre, így ki lett mondva):


-Lehet hogy csak három hétig, lehet hogy a következő 4-5-vagy 10 hónapban nem szeretné ha éjszakát náluk töltenék.


-Vegyek példát 2 barátjáról, ők két hetente egyszer átjönnek 3-4 órára délután egy hétvégén, és mennek haza (ezekkel a barátokkal amúgy egy városban él).


-Lejönni hozzám teljesen biztosan nem fog (az elmúlt több mint egy év alatt egyszer jött le hozzám).


-Beszélni nem biztos hogy akar velem minden nap (ő igy fogalmazott, ez annyit jelent hogy lesznek napok mikor rám se ír, és nem fogja felvenni a telefont)


-Legyek megértőbb, tett én értem is a múltban. (3 éve mikor csak barátok voltunk bejött 2 hét alatt 3X a kórházba mikor műtöttek, és aztán egyszer kocsival hazavitt mikor még mankón jártam)


Ti mit tennétek a fenti előre vázolt jövőt látva?


Eddig is jópárszor voltak súrlódásaink, mindig a szüleire lehetett visszavezetni a történetet (akiknek egyébként ház körül ott segítettem ahol tudtam. Csodát nem tudok tenni, és valami világhíres kanadai idegsebészt se tudok találni nekik, ami igazán hasznos volna)



2019. jún. 2. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű a helyzet.


Ez csak egy sima kúrópajtiság, ennyi és nem több!


ÉN befejezném, mert még annak is pocsék!

2019. jún. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Időpazarlás.

Hagyd a fenébe.

2019. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem parkapcsolat es a lany nem szeret teged. Eddig is tettel joval tobbet a kapcsolatba, ideje szakitanod. Az egy dolog, hogy mondjuk az apja agyverzese miatt esetleg rossz kedvu, vagy nem akarja hogy naluk aludj (bar mar ez is furcsa ha ennyi hely van, es meg segitesz is... de azert van h a csalad nem akar a hazban "idegent" ha vki ilyen allapotban van, ezt meg lehet erteni.) De hogy ne is keresd meg fel se veszi a telefont? Ez nem kapcsolat.


Szerintem ennel nincs jovje.

2019. jún. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Voltak nagyon tartalmas programjaink (nem besértődésből írom, csak hogy árnyaltabban lásd).


Életem legjobb 10 programjából 6 a barátnőmmel közösen volt.

Sátrazós teljesítménytúra a Börzsönyben, múzeumok éjszakája még '17-ben mikor lekéstük az utolsó vonatot és stoppoltunk, egy-egy baráti társasággal tartott születésnapozás...

És igen, nagyon kevés program ez a 6. De én értékeltem minden egyszerű vonatutat, kertben gyümölcsfa metszést vagy kádban borozást is, amikor egy jót beszélgettünk.


Nem csak testiségből áll ez :/

De tagadhatatlan hogy számomra fontos a testi része is ennek.


Jelenleg pedig még csak szellemi társként se lehetek mellette.

2019. jún. 2. 13:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és hogy normális stílusban írjátok :)
2019. jún. 2. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, sosem szabnék ilyen feltételeket. Pedig mi egy helyen lakunk a párommal,pár utcára lakik tőlem, és nem talizunk mindennap. Én 3 műszakba ő 1-be dolgozik. Mióta geyütt vagyunk, túl vagyok 1 temetésen,meg pár családi dolgon sosem mondanék ilyet! Egyértelmű..csak dugásra art. Én nem fecsérelném az időm rá, pláne úgy h ő csak 1x volt képes elmenni hozzád!

NEM csak neked kéne akarnod,hanem neki is!Tök gáz részemről ez, 2 ée vagytok együtt és csak 1x ment el hozzád!Ultra gáz! Lehet van neki valakije..sose tudhatod

2019. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesíthetetlen feltételeket szabott, ebből én arra következtetek, hogy nem akarja ezt a kapcsolatot, de nincs benne annyi gerinc, hogy szakítson, hanem azt várja, hogy te mondd ki.


"Beszélni nem biztos hogy akar velem minden nap (ő igy fogalmazott, ez annyit jelent hogy lesznek napok mikor rám se ír, és nem fogja felvenni a telefont)" => Jöhet itt majd a duma a válaszolóktól, hogy teret kell hagyni, meg nem kell egymás nyakán lógni, de ez mind csak kifogás. Ha szeret az ember valakit, akkor annak nem mond ilyet. Ha komolyan gondolja a kapcsolatot, a közös jövőt, akkor az akadályok elhárítása a cél, nem újabb falak építése.


Nőként mondom, szerintem ő ezt le akarja zárni.

2019. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem párkapcsolat, a lány csak lekoptatni akar..

30n

2019. jún. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 exronin ***** válasza:

Igazán érdekel, hogy mi lett.

?

2020. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!