Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A megcsalt nők miért a szerető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A megcsalt nők miért a szeretőre haragszanak a férfi helyett?

Figyelt kérdés

Nem akarom védeni a szeretőket, de rengeteg "nyílt levelet" olvasni neten, ahol a megcsalt nő a párja helyett a kívülálló, harmadik személyt okolja, nem azt akivel együtt él.

Mintha a férfi kevésbé lenne vétkes a félredugásért, holott pont neki van ebben elszámolni valója.


Miért van ez?


2019. okt. 8. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert úgy vannak vele, hogy "elszerette" tőlük. De, akit lehet vinni, azt viszik, ez az igazság. Meg sokszor még szeretik a férfit és nem tudnak rá nagyon haragudni sem, ezért a szeretetőt teszik főbűnössé.
2019. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem általánosítanék.

Amúgy a megcsalt férfiak miért szeretőt akarják megverni?

2019. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert nincs mersze nem kirúgni a férfit / kényelmesebb így / szüksége van rá / szereti-szerette és nehéz feldolgozni, hogy a(z egykor) szeretett férfi megcsalta.

Könnyebb az idegen nőre haragudni, ez öntudatlan, egyszerű pszichológiai trükk önmagával szemben, különösen, ha nem rúgja ki a pasit, akkor valamit segít megtartani az önbecsüléséből (igaz, ad a sz*rnak egy pofont, de akkor is valamivel jobban érzi magát tőle)

Én sem akarom védeni a szeretőket, de ahány férfi nekem NEM mondta meg az első egy-néhány találkozásunkkor, hogy házas / hosszú távú kapcsolatban van, én is könnyen járhattam volna úgy, hogy beleesek valakibe, mielőtt még megtudom, hányadán is állunk... Nem egyszer csak "véletlenül" derült ki a dolog.

2019. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy érzik elszerette tőlük a férfit.És jogos haragudni azokra a nőkre,akik tudják,hogy nem független a pasi és mégis kikezdenek vele.Ezért persze nem kevésbé vétkesek a férfiak se.

Viszont van olyan is,amikor a pasi titkolja el,hogy párja van,na ott tényleg csak a férfinak van elszámolnivalója.

2019. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert buták, mint a s e g g. Pedig a félrelépéshez két ember kell. Sőt, a 3. is hozzájárul valamilyen szinten, hiszen a párja nem érzi jól magát vele valamiért. Ennek általában van vmi oka.
2019. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet a férfi is megkapta a magáét, csak négyszemközt. Ha nem, akkor így vezeti le a plusz feszültséget a megcsalt fél, és próbálja menteni a kapcsolatát. Van-e értelme, vagy sem, az már egy teljesen másik kérdés.

Viszont azzal én is egyetértek, hogy oltári nagy féreg az, aki direkt rámozdul olyanra, akinek kapcsolata van. Az se jobb, aki fogadja az ilyen közeledést, pláne, ha még ő kezdeményez a kapcsolata mellett. Egyik se különb a másiknál, igazából.

2019. okt. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Pl mert butàk. Sokkal egyszerűbb egy kívülàllót okolni, mint tükörbe nézni, elismerni a sajàt hibàikat adott esetben, valamint szembenézni a csalódàssal, megalàztatàssal amit a sajàt pàrjuk okozott.

Egyébként azt amikor egy harmadik fél ilyen módon tolakodik 2 ember közé azt én rà nézve hatalmas igénytelenségnek tartom, az ilyeneknek semmi tartàsuk, semmi önbecsülésük. Szànalmas, és kicsit sem àrtatlanok.

Alap, hogy normàlis ember nem megy dugópajtinak 3. félként egy kapcsolatba vagy hàzassàgba. De ettől még nyilvàn az az igazi bűnös aki a hűtlenség mellett dönt.

2019. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért ne haragudnék rá IS? Ne haragudj már meg, de tökéletesen tudta, hogy párkapcsolatban van, jóban voltunk és mégis.

Vagy most van a munkahelyemen egy fiatal kis pics.. és célul tűzte ki, hogy neki kell az egyik csaj pasija. Mondjuk az meg benne is van. Mindketten görények.

Talán nem így van?

2019. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as, mint az első mondatban leírtam, nem védem a szeretőket, nem erről szól a kérdés.

Igen,mindketten görények, viszont felelőssége és elszámolnivalója annak van, aki párkapcsolatban van, nem?

2019. okt. 8. 22:14
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

De!

Viszont ne felejtsd el,a másik nö egy idegen!Bekavart,tonkretett, egy kapcsolatot,akarva,v akaratlan!

Ha tudta,h foglalt a pasi,még gorényebb!

Rivális,és ellenség!

A párod viszont hozzád tartozik,(tartozott),szereted(szeretted),egyutt eltetek x évig,esetleg gyerek (ek) is van(nak)


Miért is haragszunk akkor egy vadidegen note jobban?Mert pont vele csalt a férjunk!Ha csunyább,azért,ha csinosabb,azert!

2019. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!