Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyereknek ossze kell tartani a 2 szülőt?

Figyelt kérdés

Barátnőm komoly változáson ment keresztül amióta teherbe esett.


Kisfiunk 6 hónapos és már kb 15 hónapja katasztrófálisan megromlott a kapcsolatunk.


Szó szerint semmibe vesz engem.


Se egyutt alvás , se szex , se mosoly , se 1 ölelés.


15 hónapja.


Ránézek a fiamra és annyira de annyira szeretném hogy rendes családba nőne fel nem úgy mint én aki nevelőotthonos volt és emiatt nagyon fontos volt neki hogy apa és anya együtt legyen.


Sajnos bármennyire küzdök ez nem megy én meg már belefáradtam.


Volt 2 hónap amikor mind nap sírtam 31 éves férfi létemre mert nem birtam nézni hogy nem érdeklem őt és nem is foglalkoztatja ez.


Rengetegszer probáltam beszélni vele, altalaban ilyenkor vegighalgatja és befordul aludni , vagy már a közepén befordul aludni.



Ha valaki hallaná amikor erről beszélek azonnal mondaná hogy hagyjam ott ezt a lányt....



Sajnos olyan vagyok mint egy rossz tini aki annyira reménykedett a boldog párkapcsolatban és nem tud belolle kiszálni oedig már több éve rossz.. , itt a fiam moatt vagyok benne még mert imádom...



https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Itt egy picit bővebben leírtam mi a helyzet nálunk ha valakit érdekelne.


Egyenlőre fejben nem tudom hogy miképp lehet az ilyen túl élni úgy hogy kb senkim semmim nincs a családon kívül és annyira boldog voltam hogy ők lettek nekem, és ez most nincs úgy hogy én nem így akartam ezt.


Már régen nem tartunk ott hogy megbeszélni lehessen mivel nem is érdekli ha elmondom neki.



2019. okt. 8. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam a másik posztodat is. Hagyd ott a francba az ilyet,csak tönkreteszed magad. Gyereknek sem jó ez a feszkó. Esetleg próbáld meg hatarozottan,ne meghunyaszkodva kozolni vele a dolgokat.
2019. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt a helyzet csak nekem az ex férjem változott meg. Komolyan mintha ő vitte volna végig a terhességet és ő szült volna olyan hisztis volt. Érzelmek elmaradtak, szex szintén a végén már a gyerekkel sem foglalkozott. A gyerek mostmar 1 éves az apja pedig az ex férjem.

Én pedig évek óta nem éreztem magam ilyen szabadnak mint most pedig 0-24-ben a gyerekkel vagyok. Sokkal könnyebb lett az életem.

Neked is be kell látnod hogy nem működik ha csak az egyik fél akarja.

2019. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem úgy képzeltem az életem hogy elvált, hétvégi apuka leszek. De mikor a másik nem partner akkor állhatsz te a fejedre is, akkor sem lesz olyan semmi mint régen volt.

Fogadd el hogy ez már nem működik, és nem is fog.

Akkor lenne esély ha beismerné hogy ez nem normális és szakemberhez fordulna. De tuti nem fog.

Mielőbb kiszálsz ebből annál jobb. Természetesen a gyerekedről ne feledkezz meg, látogasd és támogasd, én is így csinálom. Sajna az élet álltalában sok rossz meglepetést tartogat....

2019. okt. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Valamit baromira elszúrtál, szóval bocs, de nem bírlak sajnálni.

Egy nőnek ez az időszak nem a szexről szól, fáradt, a hormonok, esetleges szoptatás. Ilyenkor egy nő a saját gyerekébe szerelmes. És ha nem egy nyámnyila pöö..csnek szült, akkor az illető nem ezen nyavalyog, hanem legalább ennyire szerelmes a saját gyerekébe. Ha az a nő nem mosolyog rád és nem ölel már meg, azt kőkemény munkával te érted el, mert nem foglalkozol a gyerekkel, mert állandóan a szex miatt nyavalyogsz, mert kitiltottad a szobátokból a kisbabátokat, ezért a feleségednek kell átmennie hozzá vagy nem védted meg a feleséged az anyáddal szemben, mikor lenyomta a torkán a szoptatási/babagondozási tanácsait, amik sok esetben többet ártanak mint használnak, esetleg azt éreztette, hogy ő nem jó anya, te meg lapítottál mint sz...a fűben, hogy a feleségednek már hozzádérni sincs kedve.

2019. okt. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok hasonló eset van, ezért lenne érdemes bevallani ( úgy társadalmi szinten) , hogy a gyerek, amellett, hogy valóban hatalmas öröm, bizony nem csak rózsaszín cukormáz, hanem komoly " teher" is.Mint írod remek volt a kapcsolat amíg terhes nem lett barátnőd.Így két dolog lehetséges: Barátnőd hormonjait teljesen borította a várandósság, így egyáltalán nem kívánja a szexet.Ez esetben-nőgyógyászat, bár leírásod alapján nemigen tudod rávenni...Második: Barátnődnek is új a helyzet, bizonytalan és görcsösen próbál jó anya lenni, mert összeszedte a netről az olyan "liberális jó" tanácsojat, hogy a jó anya a pisilni is a gyerekkel megy, nehogy az fél percig sírjon.Írtad, hogy nem tudtad a gyereket kivinni egyedül sétálni se.Pedig fontos lenne, hogy tudjon pihenni a csaj, épp ilyesmivel próbálkozni, hogy amíg te leviszed ő szusszan egyet, vagy elvégez nyugodtan valami házimunkát.A háztartás is patent? Csak veled nem foglalkozik, vagy az is elvan hanyagolva?Az oké, hogy imádod a fiad, de kérdezted, miben segíts? Hidd el, megterhelő egy kisgyerekkel az élet, bőven fárasztóbb, mint dolgozni.Én is ki voltam merülve nagyon az első 1! évben, de nekem segített a férjem, és a legnagyobb segítség az volt, hogy heti pár éjszakát átvállalt, így nem voltam kialvatlan.De idő kellett mire mindketten belezökkentünk.Nem mindenkinek megy könnyen, nekünk se ment.Most a fiunk már 4 éves, sokkal könnyebb/ jobb minden.Összegezve: Ha mindenáron egyben karod tartani a családot, kérdezd meg, miben segíthetsz/ javasold barátnődnek finoman, hogy keresse fel a nőgyógyászt, és próbálj türelemmel lenni még kb. 6 hónapot..Bár, mint írtad barátnőd veled beszélni sem hajlandó, így lehet teljesen fölöslegesen írtam ezt le...Ha valóban szereti azt a gyereket, belátja, hogy egy boldog családban lenne a legjobb felnőnie, csakhogy azért rengeteget kell tenni Neked is, neki is.Ha nem, sajnos nincs miről beszélni, mert ez ebben a formában sokáig nem maradhat..
2019. okt. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, nem, a gyereknek nem kell egybe tartania a családot. A szülőknek kell. A gyerekre tolni a felelősséget, hogy két felnőtt benne maradjon egy nem működő kapcsolatba... Érzed Kérdező, mennyire gáz és gerinctelen hozzáállás?

Ha szar a kapcsolat és nem menthető, lépj ki. A gyereket láthatod, nem lesz rossz sorsa, mindketten szeretitek őt, csak együtt nem működtetek.

De ne egy csecsemő mögé bújj el és rá mutogass, amiért nincs tököd kilépni! Felnőtt vagy!

2019. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Normális, hogy egy újdonsült anya a gyerekére koncentrál. Ahogy nagyobb lesz a gyerek, mindig önállósodik, mindig kevesebb figyelemre lesz szüksége, az anyának több ideje lesz Rád.


Te szoktál a gyerekkel játszani? Át szoktad pelenkázni? Megbüfizteted? Lefürdeted? Azaz a pénzkeresésen kívül hogyan járulsz hozzá a kis életéhez?


Nagyon sok negatív kommentet kaptál, és úgy érzem te is nagyon negatívan állsz az egészhez. Ne feledd, hogy akik itt válaszolgatnak, nem biztos, hogy képben vannak gyereknevelés, család témában. Lehet, hogy unatkozó tinédzserek, akik könnyen írják, hagyd ott most azonnal.


Persze hagyd ott, de előtte tegyél meg mindent, tényleg mindent, hogy meg tudd ezt a pároddal beszélni, ha szükséges fordulj szakemberhez. Vannak családsegítő szervezetek is, ahol ingyenesen tudnak tanácsot adni pszichológusok, ha a pénz lenne az akadály. A párodnak is észre kell vennie mennyire mélyre zuhantál és Neked is meg kell tenned mindent, hogy közös nevezőre jussatok.


Azaz, hagyd abba a nyavalygást és cselekedj. Lehet a párod azért nem vesz komolyan, mert csak hisztinek látja amit csinálsz.

2019. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Többen írták mar az elozo kerdesedhez is,hogy egy apasagi tesztet erdemes lehet csinalni... A masik meg hogy sok no azert keres maganak ferfit,mert elindul a biologiai oraja es gyereket akar,de ferfit nem. Az is lehetseges,hogy csak el akar uldozni maga mellol es csak a gyerektartasra kivancsi. Beszeld meg vele. Itt semmire nem mesz sajnos.
2019. okt. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!