Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miféle reakció, most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miféle reakció, most mi legyen, hogy mondhatott ilyet a párom?

Figyelt kérdés

Kesik a menzeszem. Bar cisztas vagyok, allandoan kesik, osszevissza jon meg. Tegnap neztem a hasam kicsit nagyobbnak tunt. Lehet csak puffadas nem tudom. Mondtam este a paromnak hogy figyelj kesik, mar 2-3 hete meg kellett volna jonnie( de lehet hogy tobb nem tudom, mert evek ota kiszamithatatlan h mikor jon meg..) erre nem reagalt semmit, vagy kb mintha kozoltem volna hogy menni kell vasarolni..

Erre leoltottam hohy hogy lehet ekkora taplo, hogy ki tudja mivan , lehet hogy terhes vagyok, es konkretan nem is erdekli, le sem s*arja.. erre leorditott (!) hogy vegyek vissza, EZ NEM AZ Ő PROBLÉMÁJA, ő se panaszkodik nekem hogy a szerelő nem bírja megcsinálni hónapok óta a kocsiját..

Ja mert egy kocsi meg egy ilyen helyzet hogy késik az full ugyanaz..


2019. okt. 12. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Rúgd ki de gyorsan.

Tesztelj

2019. okt. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a reakciót akkor értem meg, ha évek óta 2havonta ellövöd, hogy lehet, hogy terhes vagyok.
2019. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Soha sem mondtam neki ezt a 3 ev alatt..
2019. okt. 12. 14:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedsz semmit? Terveztek gyereket ? Mondjuk én ilyen embernek nem szülnék soha.
2019. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó a párod,mert ez valahol az ő problémája is kellene legyen.Az ilyennel nem érdemes családot tervezni.
2019. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
En is ugy latom logikusnak hogy alapbol mindig a menses nyavajaiddal terheled es màr helotja lehet. Gondolom betéve vàgja mindig mikor van meg mikor vàrod mikor mulik el.
2019. okt. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is úgy tűnik, hogy többször is kattogtál ezen a témán és habár őt zavarta, mégsem szólt semmit...egész mostanáig.
2019. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mivel rendszeresen össze-vissza jön meg neked, így ebben semmi újdonság nincs a számára, ehhez szokott hozzá. A gyerek téma meg valószínűleg nem izgatja őt annyira, mint téged.
2019. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vettel tesztet?

Amúgy kurtara nem ertem.A menses meg a kocsi is a TI problematok.basszus.

2019. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem terhes vagy, nem is aggódsz rajta különösebben, mert a tesztelés gondolatáig se jutottál el. Rendszeresen késik neked 2-3 heteket, tehát a tested most is normálisan működik. Amikor ennek megfelelően kezelt (nyilván nem érzékelve, hogy te most egy kicsit mégis másként éled meg ezt a 2-3 hetet, mint máskor), te nekiáltál és "leoltottad". Szerintem nem éppen derült égből villámcsapás, hogy így reagált. Az, hogy a menszeszed nem normális, igenis a te problémád olyan szinten, hogy nálad ez pont olyan esemény, mintha mennél vásárolni.


Mindazonáltal beszéljétek meg, mert bárkinek is van igaza, az nem segít a kapcsolatotokon.

2019. okt. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!