Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom miért csak akkor jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom miért csak akkor jön el hozzám, ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Máshoz elmegy a barátnője akkor is ha szülőkkel lakik a pasi. Hozzám nem, mert nem akar szülőkkel találkozni. Csak akkor ha egyedül vagyok. Nekem ebből már elegem van. Ennek nincs értelme így. Csak akkor jönne el hozzám gyakrabban a csajom, ha külön laknék egy házban egyedül.

2019. okt. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
"mert nem akar szülőkkel találkozni. " Megválaszoltad a kérdésedet.
2019. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el otthontól.
2019. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert gázak a szüleid?
2019. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Az írásod alapján olyan, mintha tűnik lennétek, egy 15 éves lány meg zavarban van a barátja szülei előtt. Ha meg felnőttek vagytok, őszintén szólva én is szívesebben mennék, mikor egyedül vagy, hogy ne legyen ilyen "csókolom mama, csak dugni jöttem" érzésem.
2019. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Felnőttek vagyunk, 20 felettiek. Igen a csaj is ugyanezt mondta, hogy neki ez ciki, hogy csak dugni jött. Így viszont ezt nincs értelme folytatni, mert nekem olyan barátnő kell aki bármikor eljön hozzám, 1-2 hetente legalább. Direkt nem írtam le a korunkat, mert korábban már megkaptam, hogy miért lakok még mindig otthon.

Ezt megfigyeltem régen is ha egy csaj csak szexet, kalandot akart, akkor mindig zavaró tényező volt az ha szülőkkel lakik egy férfi. Csak a vagányabb, bátrabb csajok jöttek el hozzám. Akik lesz*rták, hogy kivel élek együtt.

2019. okt. 12. 17:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy még nem érzi annyira stabilnak a kapcsolatotokat, hogy a szüleiddel is szorosabb kapcsolatot alakítson ki. Amúgyis ki szereti az anyósát?
2019. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy még nem érzi annyira stabilnak a kapcsolatotokat"


Ő szexet akar nem mást.

2019. okt. 20. 10:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Fogd meg magad és menjél te is hozzá
2019. okt. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ha a baràtommal talàlkozom en is a hàtam közepére nem kivànom a kgb szülökkel a formális kényszerjopofizàst ha komoly, ha nem komoly a kapcsolat
2019. okt. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tehat csak szexkapcsolat, akkor miert fontos hogy otthonlegyenek a szuleid is mikor atmegy hozzad? Gondolom nem akar nekik bemutatkozni, nehogy azt higgyek, komoly kapcsolat alakul koztetek.
2019. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!