Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom miért csak akkor jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom miért csak akkor jön el hozzám, ha egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Máshoz elmegy a barátnője akkor is ha szülőkkel lakik a pasi. Hozzám nem, mert nem akar szülőkkel találkozni. Csak akkor ha egyedül vagyok. Nekem ebből már elegem van. Ennek nincs értelme így. Csak akkor jönne el hozzám gyakrabban a csajom, ha külön laknék egy házban egyedül.

2019. okt. 12. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igaza van a baratnődnek én sem mennék át oda aludni ha ott vannak a szülők főleg 20+-on felűl már. Ebédmeghívásra programokra ahol várnának rám is egyértelmű elmennek, de ott alvásra nem! Másnál lehet működik ez az ott alvás szülők mellett de lássuk be megsem ez a normális. Külön kéne költöznöd a szülőktől ha ez lehetséges! Ha pedig nem talán nem csak neked lesz eleged hanem a barátnődnek is ebből az egészből!
2019. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Tehat csak szexkapcsolat, akkor miért fontos hogy otthon legyenek a szüleid is mikor átmegy hozzád?"


Szövegértés nulla. Itt arról van szó, hogy sosem tud átjönni hozzám, mert szinte mindig itthon vannak a szülők. Lehet, hogy van olyan csaj aki megjátsza, hogy komoly kapcsolat, és csak szexelni megy át. De a legtöbb nő akkor járogat szexelni pasikhoz, akik egyedül laknak.

2019. okt. 22. 17:18
 13/13 A kérdező kommentje:

"Igaza van a barátnődnek én sem mennék át oda aludni ha ott vannak a szülők... Másnál lehet működik ez az ott alvás szülők mellett de lássuk be mégsem ez a normális."


Ki beszél itt ott alvásról? Senki. Arról van szó, hogy nappal 2-3 órára sem jön el szexelni, ha mások is itthon vannak nálam. És miért ne lenne normális az együtt alvás? Más barátnőim, akik komoly kapcsolatban voltak velem, azok mind itt aludtak nálam. Például egy 18 éves lány szerinted hol alszik a pasijával, szállodában? Otthon a szülők mellett. És a 20 feletti sem fog lakást venni.

2019. okt. 22. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!