Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várnám el férjemtől ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várnám el férjemtől ezt?

Figyelt kérdés
Férjem az ország másik felében dolgozik de 2-3 szabadnapja mindig van egy héten amikor itthon van. Nekem 2 szabadnapom van én is dolgozom havonta órában ugyanannyit. Persze mivel nő vagyok nem olyan nehéz munkát. Szerintetek rendben van az hogy takarítani kizárólag én szoktam végezni általában a mosást is. Főzés is tőlem van elvárva mert én vagyok itthon. Szerintem férjem is itthon van a heti 2-3 szabadnapjával. Azokra a napokra amikor nincs itt visz kaját itthonról. Szeretném ha ő is főzne amikor ő van itthon ez olyan nagy kérés? Hiszen modern világban élünk ahol a nő is dolgozik. Mi a véleményetek?
2019. okt. 14. 12:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerűen nem értem.

A nők kivívrták maguknak, hogy a házimunka mellett dolgozhassanak.

Most, hogy ez elfogadottan működik, sokalják a munkát.

Ha a házimunkát végzik csak az a baj, ha mindkettőt az a baj, ha csakl dolgoznak az a baj, minden baj.

A végén még kiderül, hogy büdös a munka.

Míg a párjuk házat épít, kertimunkát végez, nehéz fizikai munkát végez (otthon sincs a szerencsétlen), esetleg megfőz, az is kevés...

2019. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
21es, nem büdös a munka. Csak mikor egy nő is dolgozik, szabadnap sem áll meg. Ezzel szemben a férje lefekszik és pihen. Az ebéd elvárás,a tiszta ruha és tisza ház elvárás. Ha pedig a nő lefekszik és pihen, akkor a legtöbb férfi részéről jön a felháborodás.
2019. okt. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Neki is ugyanannyi meg csinálni ezt mint neked. De ugy látszik ő a kényelmes férfiak táborát erősíti. Csak az ilyenekkel kell vigyázni mert ha egyszer nemfőzöl vacsorát vagy nemtakaritassz ki mert mondjukte is szeretnél lazítani akk még ő kéri számon meg cseszeget szóval ő már el is várja és fogjais várni hogy te csinálj meg mindent. Csak ez nem fair eléd szemben. Én biztos nemhagynám hogy cselédneknézzen. Ez modern világ férfiak isfőznek takarítanak nincs az hogy csak a nő csinál mindent. Azt megérteném ha hónapokig nincs itthon melózik ritkán jön haza de igy hogy lenne ideje csinálni igy nem tudom megérteni. Ugy hogy sztem isjogos az elvárádod vele szemben.
2019. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

21 es te beteg vagy...........

senki nem vágyott erre ne vvonjál már párhuzamot.

És amúgy te el tudod tartani a családod a egyedül a páros keresete nélkü?

2019. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!