Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok jóban lenne az exével?

Figyelt kérdés

Párom még mindig keresi az exét, meg elmondta, hogy még mindig szereti, de szerinte ebben nincs semmi rossz, hisz nem akar tőle semmi olyat.

Ti az ilyesmit elfogadnátok? Nem tudom mit tegyek, mert rosszul esik, de ő állítja, hogy ebben nincs semmi, ez normális.



2019. okt. 14. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Bizonyos határokat betartva nem zavar egyáltalán. A határ pedig ugyanaz mint bármilyen más ismerősnél vagy barátnál. Az egyáltalán nem fér bele hogy szerelmet vall neki, sőt, dobnám ki egy ilyen után mint macskát wczni. Értékeld már többre magad annál hogy valaki pótléka legyél basszus.
2019. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Marhajófej...


Ilyenről az ember nem beszél a párjának a társának.


Hogy szereti még meg hasonlók, menjen az ilyen a francba.

2019. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem fogadnám el.Nem kell ellenségeskedniük vagy úgy tenni,mintha nem is ismernék egymást,de nem nézném el,ha pajtáskodna az exével.Ha pedig azt mondaná,még szereti,akkor kiraknám a szűrét.Ha érez iránta valamit,legyen vele,ne engem hülyítsen.
2019. okt. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem, szerintem ez a normális. Ezerszer legyen inkább egy ilyen párom, mint egy olyan, aki "háborúzik" az exével vagy szidja vagy akármi ilyesmi. Én azt gondolom, hogy egy hosszabb kapcsolat esetében teljesen normális, ha az ember kötődik a társához és még szakítás után is fontos számára vagy nem akarja kidobni, elfelejteni azokat az éveket, amiket vele töltött. Attól, hogy a kapcsolat nem működött közöttük valami miatt, attól még lehetnek jó barátok vagy lehet közös témájuk, közös érdek vagy segíthetnek egymásnak vagy hasonlók, szóval szerintem érthető. Amíg én vagyok a párja és nem cserélődnek fel ezek a szerepek, addig engem nem zavarna.
2019. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Alapból is kissé bántaná a csőröm, mert én személy szerint nem hiszek egyébként sem a férfi-női barátságban, hát még ha előtte látták egymást meztelenül és intim, romantikus viszony volt köztük, de azért azt még csak-csak el tudnám fogadni, ha valamennyire még tartják a kapcsolatot, mint amolyan távoli ismerősök. De az, hogy beismeri, hogy még mindig szereti, az számomra instant válóok. Nem lehet egyszerre két embert szeretni (mármint ilyen értelemben), vagyis ha őt szereti, hozzá ragaszkodik, akkor mit keres melletted? Ló helyett szamárnak? Az meg egyáltalán nem normális, és elég messze van az "ebben nincs semmi rossz" fogalmától.
2019. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Igen, ne jópofáskodjon azzal akit otthagyott / aki otthagyta őt.
2019. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

ÁLLJ!


Én jóban vagyok pár exemmel. A mostani barátnőm is, az övéivel.


DE! A te esetedben ez nem "Jóban vannak." Ez konkrétan SZERELEM!!! Te meg egy veréb vagy!


Dugd meg alaposan, minden likát, aztán küld el!!!

2019. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ilyet csak nő kérdez kedves utsó
2019. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

Én jóban vagyok majd az összes exemmel, szépen váltunk el, emberek vagyunk. Mindegyik srácnak van már új csaja, felesége és/vagy gyerekei.

Egy évben párszor egymásra írunk egy mizut, vagy ha úgy hozza az élet találkozunk és -beszélgetünk.


A páromat nem zavarja, az egyiket személyesen is ismeri. Sőt múltkor ő szolt rám, amikor egy már kifutott terméket szerettünk volna venni az egyik bútoráruházban, hogy kérdeztem meg azt a volt barátomat, aki a lánc egyik vezetőakármicsodája, hátha elő tud túrni a raktárból egy olyan terméket ami nekünk kellett.


Nekem eszembe nem jutott volna a srácra ráírni ez ügyben, mert egyszerűen kiment a fejemből, hogy ő ott dolgozik.


A párom valahogy minden lánytól haragban vált el, úgyhogy ő nem tartja velük a kapcsolatot.

De sosem zavart engem sem ha valamelyik volt barátom ráírt vagy találkozott egy régi partnerével.

2019. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"elmondta, hogy még mindig szereti, de szerinte ebben nincs semmi rossz, hisz nem akar tőle semmi olyat."


Veled van, de mèg mindig őt szereti, ès ebben nincs semmi rossz? Persze, nem akar tőle semmit, mert az ex nem akar...maradjunk annyiban.

Èn ezután a kijelentèse után ajtót mutattam volna neki. Nem azèrt mert jóba akár vele lenni, hanem mert szereti is. Így nincs èrtelme.

2019. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!