Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok|voltatok joban a parotok barataival? Milyen gyakran voltak kozos programok?

Figyelt kérdés

Mennyire meghatarozo nalatok az,hogy tobb kozos program legyen?Esetleg gond lenne,ha a parotok valamilyen okbol kifolyolag nem lenne jo viszonyban veluk,inkabb kozombosseg jellemezne?

(bocsi az ekezetek miatt,nem otthon vagyok)


2015. jan. 12. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő nem volt jóba az én barátaimmal, viszont én igen az övéivel. Engem nem zavart, szerettem az ő társaságát is.
2015. jan. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát attól függ... neki több rétegből is vannak barátai. Egy részüket nem különsebben kedvelem, nincs véleményem róluk, külön világban élünk. Egy részükkel viszont annyira jóban vagyok, hogy együtt szoktunk játszani heti 1 nap régebben, most pedig küldök nekik finomságot, ha tudom, hogy a párom találkozik velük.


Ő abszolút jól kijött az én barátnőimmel, már amennyire egy pasi ki tud jönni a női hülyeségekkel... :D

2015. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neki van nagyobb társasága, több haverja-barátja, akikkel összejárunk. Nekem kevés barátnőm van, velük jellemzően magamban találkozom, nem hiszem, hogy kíváncsi lenne a csajos beszélgetésünkre. De pl. koncertre volt már, hogy párommal és egy-két barátnőmmel együtt mentünk. Ez nem gyakori.
2015. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!