Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mással szexelt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mással szexelt? Mik a fizikai jelei? Megcsalhatott?

Figyelt kérdés
A barátnőm tegnap este felment egy ismerőséhez teázni(férfihez).Elvileg nem néz rá férfiként,csak barát akit régóta ismert.Este a fürdőben mögé álltam és megpuszultam a nyakán,úgy láttam zavarban volt és a szemembe sem mert nézni.Majd nézem ahogy vetkőzik le,remegnek a lábai,mint akit jól megszerezték.Tudom milyen,volt jó pár nővel dolgom és ha szexeltunk egy keményet, akkor volt hogy bizonyos mozdulatra meg remegett a lába.Tudom ez így túl sarkalatos,de a szex jó volt köztünk mindig is, mondhatni elég jó,de egy hete megváltozott,nem engedi,hogy kozeledjek felé, hárítja az együttlétet.Szerintetek?
2019. okt. 15. 13:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Teázni... persze... :D És ezt te el is hiszed??? De komolyan...

Ennyire naiv vagy???

A barátnődet megdugta a "barátja". Ennyi.

Vagy elfogadod, vagy kidobod.

2019. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyanús, kérdezz rá.
2019. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Rockarc ***** válasza:
100%

Mindegy mit csinalt, ha olyan tuneteket produkal, amik ezt alatamasztjak es leromboljak a koztetek levo bizalmi viszonyt. Lathatoan nem is probalja korrigalni, sot ratesz egy lapattal. Szerintem ezen nincs mit javitani, ennek vege, nem a te dontesed volt, meghozta helyetted is.


43F

2019. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, hogy esetleg van e esetleg több köztük,azt mondta ne lássák bele hülyeségeket és neki különben is a szex nem létkérdés és pláne nem csalt meg soha senkit.De most ki az aki bevállalja,hogy beismeri,hogy bocsi dugtunk egyet és megcsaltalak???
2019. okt. 15. 14:44
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Jaj már... tipikus női kamu duma. :D

Az nem hangzott el hogy : "különben is csak barátok vagyunk"???

2019. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy nő eltasítja a szexet, főleg ha hirtelen kezd teljesen elutasító lenni, miközben feltűnik a férfi ismerős, akivel "csak" talákozik barátilag, az egyértelműen félre kefél. Ha nem állandóan figyel erre, tehát nem 2-3 naponta szőrtelenít, viszont az elmúlt 24 órában lábat borotvált, p*ncit borotvált és selymes mindenhol, akkor főleg vágó, hogy megfektették. Plusz a tegnapi bugyiját ha megnézed és feltűnően volt "folyása " foltos, akkor szintén veheted biztosra, hogy vagy kufircoltak vagy cumizott és felizgulva kente össze a bugyiját. De a legegyszerűbb és azonnali fizikai jel, miként este is, nem mer/tud a szemedbe nézni mikor szóba hozod a témát.
2019. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!