Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a menyasszonyomnak, hogy törődhetne többet magával anélkül, hogy sértődés lenne?

Figyelt kérdés
Menyasszonyomat nagyon szeretem, van egy 2 éves kislányunk is. Jövő nyáron lesz az esküvőnk. Észrevettem egy ideje hogy nem elégedett magával, pl mert karikás a szeme van a korán öregszik a bőre (26 éves). Főnökömnek van barátnője, ő már 31 éves de hibátlan az egész nő és a bőre is és hallottam ahogy beszélgetnek a könyvelő csajjal hogy kollagént iszik meg mindenféle krémeket használ meg szérumokat. Én menyasszonyom nem használ semmi ilyet de szerintem biztos segítene rajta. Hogyan mondjam meg neki? Nem akarom hogy az legyen hogy nekem ő már nem is tetszik
2019. okt. 17. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
pff na oda jutottunk hogy mar a karikas szem is az igenytelenseg jele:Ddd nem lehet h inkabb tobbet kene segitened a gyerekkel, h tobbet tudjon aludni??
2019. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy igénytelen! De zavarja őt is
2019. okt. 17. 12:59
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Kérlek, hadd fordítsam le a panaszodat!


Az a gondod hogyan mondd meg a menyasszonyodnak, hogy nem tökéletes a bőre mint a főnök aktatologató barátnőjének, aki kenceficézik és kollagént iszik.


Először is, valakinek a bőre állapota az étkezéstől függ javarészt, ami mint tudjuk nem 2 ft ha egészséges életmódról van szó.

Másrészt azok a kencék pénzbe kerülnek, amit nem vesz meg a barátnőd mert lehet értelmesebbre költi.

Harmadrészt ha ennyire zavar, beszállnál anyagilag a "szépülésébe"?

2019. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Kenheti kiskutyasz@rral is, ha korán öregedő típusú a bőre, és erről nem tehet. Velem egyidős barátnőm tinikora óta kozmetikushoz jár, mindent kipróbált az olcsó cuccokon át a méregdrágáig, és több, mélyebb ráncai vannak, mint nekem, holott én reggelente bekenem Niveával, és ennyi. Nem dicsekvésből mondom, hanem mert ez van, genetika. Amúgy meg vegyél neki ajándékba hidratáló krémet, ami 30 év alattiaknak ajánlott.
2019. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ha őt is zavarja,akkor nyugodtan megmondhatod.
2019. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lepd meg néha valamivel, ami szerinted dobna rajta. Szerezd be a kollagént a bőrére, esetleg vegyél neki egy-egy csinos ruhát. Nem hiszem, hogy visszautasítaná az ajándékokat, ugyanakkor, mivel neked ez sokat számít, igyekezne ő is többet foglalkozni magával. Nyilván tetszeni akar neked. Tehermentesíteni is próbálhatnád egy kicsit, pl. hetente jönnének takarítani, ha van ilyesmire keret.
2019. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy kisgyerekes anyukát nem fér összehasonlítani egy irodában dolgozó nővel,aki munka után tud pihenni. Gondolom neki nincs gyereke. Tudod,ha tényleg tetszene neked a menyasszonyod,és igazán szeretnéd,akkor ilyen kérdést fel sem tennél. Ja hát igen,a szülés és az utána való évek nyomot hagyhatják egy kismamán. Ne krêmeket vegyél neki,hanem magadtól kérdezt meg,hogy miért zöldebb a szomszéd fűje.
2019. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Úgy, hogy megkérdezed a főnököd baratnőjét, hogy mit használ és szépen veszel neki olyat. Majd megfogod a gyerekedet és eltöltesz vele úgy egy estét, ahogy az anyja szokott, az anyját meg hagyod, hogy vegyen egy jó meleg fürdőt es lefeküdjön aludni.


Megmondóembernek könnyű lenni...

2019. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Mondd csak a főnököd csaja is ellát egy kétéves gyereket anélkül, hogy a főnököd segítene neki, mert azzal foglalkozik, kinek milyen a barátnője?
2019. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Be ne dőlj ezeknek! Nem állítom, hogy semmilyen szer nem működik, de nagyobb részt genetikán múlik a dolog. 26 évesen szinte tökéletes a bőrőm, pedig soha semmit nem használtam rá. A szemeim viszont nekem is karikásak, az a fáradtsággal van összefüggésben.
2019. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!