Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy egy felnőtt férfi ilyen dolgokat csinál?

Figyelt kérdés

A barátom aki 35 éves,és együtt vagyunk már 9 hónapja kifejezetten furcsa ,hogy kb havonta elutazik egy-egy barátjához 3-4 napokra. Ezek az emberek családosak,gyerekkel. Nekem még egy barátom,se barátnőim,se pasim,se rokonom nem csinált még ilyet,hogy egyik hónapban elutazik xy-hoz ország végébe x napig,következő hónapban másik országba xy-hoz. Amúgy ,ha kérdezem mit csinál csak esznek meg isznak egésznap...

Igazából úgy érzem leginkább,hogy egy nem igényli ,hogy velem legyen és szívesebben utazgat haverokhoz. Kettő én pofátlanságnak érezném,hogy családos barátaimhoz menjek évente 2-3x napokra. Nem tudom lehet csak én gondolom túl az egészet,de kicsit erős ezaz egész.


2019. okt. 17. 13:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Utolsó,nem kell engedélyt kérni :D Ki írta ezt? Látod,hogy mehet nincs korlátozva,én egy rossz szót nem mondok neki. Az meg,hogy nekem iedegenk azaz ő szegénységi bizonyítványa nem az enyém . Elvileg ő komolyan tervez velem akkor előbb utóbb csak kellene ismernem őket,vagy örökre idegenek fognak maradni?

De amúgy oké ne is vigyen ,mert van száz más dolgom is,mint másoknál lopni a napot 0-24ben 3-4 napon át.


Ezen már nincs mit rugózni ,nagyon furcsa és inkább azon gonodlkozok el,hogy vállalom ezt egy életre,hogy a férjem majd havonta lelép pár napjra,mert még most oké,de ha lesz gyerek vagy már idősödök akkor azért nehezebb lesz megbízni benne. Most még ok,fiatal vagyok,friss kapcsolat stb,de majd amikor nehéz lesz majd pont akko lelép más országba mapokra?


Úgy érzem ,hogy nem akar változtatni az életén és fontosabb ez a fajta szórkozás ,mint a kpacsolatunk. Rosszul élem meg,és ismerem magamat is..

2019. okt. 17. 15:21
 12/18 anonim ***** válasza:

1. Utazz vele, ha be akarsz szállni 3.-nak a szexbe.

2. Utazz hozzám ha a 2 fős szexet kedveled.

2019. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%

"velem heti 1x tud csak találkozni."

Tehetséges AlfaHím. Egy lyuk vagy neki a tucatból.

Becsüld meg, hogy a hárem tagja lehetsz.

2019. okt. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Hetente maximum egy napon téged dug. Erre azt mondani, hogy "együtt vagyunk" nem semmi.
2019. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp mi bajod? Egy hónap 27 napján szabad vagy. Szervezz azokra a napokra más farkincákat.
2019. okt. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt nem értem miért rögtön azzal jöttök,hogy megcsal. Azért én egy tőle fiatalabb csaj vagyok és elég jól is nézek ki...friss a kapcsolat,szeret,nincsneek konfliktusok, ő előttem is eljárt a barátaihoz... ha már 10 éve házasok lennénk és lenne x gyerek megérteném,hogy ezzel jöttök,hogy megcsal.

Azt sem mondtam,hogy ez minden héten így van.Mondjuk havi 1x így van,de néha csak havi 2x,hogy annyira sok helyre megy,hogy közte egy nap marad rám.Azért a haverjait is látva nem ilyen alfa,macsó pasik...se a feleségeik nem szépségkirálynők...nem tudom valahogy nehéz lenne erre gondolni,hogy jaj tuti megcsal,meg orgiák :DD

Az jogos felvetés,hogy így lehetne mellette több pasim is..hát jah már nekem is eszembe jutott,hogy fel se tünne...nem tudom csak az zavar,hogy neki ez így jó,meg tényleg tudom,hogy nem csinálnank kb semmit ott,és hogy most komolyan jobb fetrengeni,enni,inni,mint velem lenni?

2019. okt. 18. 09:12
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát, látod, hogy jobb neki. Jó dolog az önbizalom, de attól, hogy te nem tartod vonzónak a társaságát, attól még más találhatja annak. Ráadásul miért pont velük menne félre? Én nem állítom, hogy tuti megcsal, de ez a kapcsolat neki bőven nem komoly, az biztos. Mellette kereshet mást.
2019. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A legnagyobb poén az, amikor egy nő magáról azt hiszi, hogy jól néz ki. Képzeld, a nők 90%-a mind ezt hiszi magáról, a valóság meg az, hogy jobb esetben 100 nő közül max 10-15 néz ki jól. Az átlagos test az nem 70kg, hanem 55, max 60.


A férfiak többsége, sőt, a túlnyomó része sem szexel, mert vagy nincs kivel, vagy a párja nem akarja. A legostobább sztereotípia az, hogy a férfiak akkora kanok.

Egy igazi kan jó nőkkel kefél, nem pedig elhízott, ronda, elhanyagolt nőkkel. A jó nő definíciója a jó alak, szép arc és plusszban még értelmes is. Na pont ezért esik ki a nők 85%-a.

Magam részéről inkább egy önkéntes cölibátus, mintsem egy szexuálisan taszító nőkkel való szex.


Kérdező! Egy ember sosem lesz a tulajdonod! Ha ő ilyen, akkor a döntés a tied. Kell így vagy sem? Hagyjuk már ezt a "majd én betöröm", "majd én meg leckéztetem", "majd én megváltoztatom" dumát. A termék adott a maga tulajdonságaival.

2019. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!