Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyithatnám fel a barátnőm szemét?

Figyelt kérdés

A barátnőm két éve van együtt egy sráccal, aki viszont már nem szereti, ezért már hónapok óta szakítani szeretne vele. A barátnőm viszont mindig kikönyörgi, hogy még próbálják meg. Eközben pedig szenved, ha a fiú nem hívja, nem keresi. Ha viszont megpróbálom felnyitni a szemét, és meggyőzni, hogy ez a helyzet senkinek nem jó, akkor megértődik, és azt gondolja, hogy én ellene vagyok. Tudom, hogy nem mondhatom meg neki, hogy mit csináljon, és azt is, hogy nem könnyűú lezárni egy kétéves kapcsolatot. De nem tudom tétlenül nézni, ahogy szenved...amíg viszont nem lép túl rajta, nem lehet boldog. Nem szeretnék vele összeveszni, mert fontos nekem. Szerintetek hogyan kéne segítenem neki?

Köszönöm a válaszokat!

24/L


2010. júl. 16. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel rájön magától is, nem tart már sokáig. Viszont akármi is lesz, a lány szenvedni fog, ezt nem tudod megakadályozni. Inkább abban segíts neki, hogy ezt a szenvedést majd élje a lehető legjobban, és leggyorsabban túl. Meg fog változni, sokat fog tapasztalni, és nem lesz annyira naív, mint most.
2010. júl. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A srác is hülye hogy enged a könyörgésnek!
2010. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld összehozni a barátnődet egy normális sráccal, olyannal akinek még tetszik is. Akkor meg fogja tapasztalni, hogy milyen érzés az ha valaki iránta is érdeklődik, teljesen más mint a mostani "barátja" aki le sem sz..ja és ekkor fel fog nyílni a szeme.
2010. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

konzervnyitóval ;)


na most komolyan..igazság szerint ha mondassz neki vmi olyat lehet, hogy zokon veszi..nem nagyon tudsz segíteni..max megkérdezheted pl ha sétáltok h az a pasi pl 1-5ig mennyire jön be neki..beszélgessetek pasikról..többet nem tudsz segíteni egyedül kell túl lépnie.ha bevállalod h mgsértődik amiért kimondod amire gondolsz akkor rajta.de ha ennyiből nem vette észre..akkor rajta múlik:)

konok lehet:D:D

2010. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!