Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom agresszív. Máskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom agresszív. Máskor pedig csupaszív lélek. Ti mit tennétek a helyemben? Részletesebben lent, köszi ha elolvassátok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is nagy körvonalakban a múltról. A párommal 10 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg (13 éves koromban) az interneten. Jó barátok lettünk, aztán szerelmesek, az a tipikus tiniszerelem volt. Mivel a távkapcsolat nem működött, hagytuk az egészet, de beszélgettünk tovább, amíg szép lassan elmaradoztak ezek a beszélgetések. Tavaly egy 4 éves kapcsolatomnak lett vége, és eszembe jutott, hogy mi újság lehet a sráccal. Megkerestem, és újra elkezdtünk beszélgetni. Segített továbblépni, sokat beszéltünk mélyebb dolgokról. Úgy éreztem visszakaptam egy régi barátomat. Pár hét múlva találkoztunk, és össze is jöttünk. Beszéltünk arról, hogy idővel lépnie kell az egyikünknek a másik felé, mert a távkapcsolat hosszútávon nem működik. Én még nagyon frissnek gondoltam az egészet, ezért nem akartam még ennyire véresen komollyá fordítani ezt a kapcsolatot, és féltem is attól, hogy korai volt, mert - bár én szakítottam - de teljesen nem voltam túl az előző szakításomon. (rossz döntés volt addig összejönni, már tudom).

Szakítottam a sráccal, mivel tudtam, hogy bár szeretem és ő is engem, hoztam egy rossz döntést, és nem adtam időt magamnak. A srác minden nap ivott onnantól, drogozott, nem is a könnyebbik fajtából.. Azt mondták a hozzátartozói, hogy engedjem el a kezét, mert ha itt vagyok, azzal csak rontok az egészen.

1 év elteltével eszembe jutott újra, és meg is kérdeztem, hogy hogy van. Lejött teljesen minden szerről, inni is jóval kevesebbet iszik már.

Megbocsátott nekem, és újra elkezdtünk beszélgetni. Másfél hónap múlva eljöttem hozzá látogatóba, ahol újra egymásra találtunk, hiszen mindketten gyerekkorunk óta szerettük a másikat, a távolság tartott minket külön..

Összejöttünk márciusban és szeptember közepén össze is költöztünk.

A probléma: Nekem elég csúnya múltam van. Szerettem szórakozni, élni (igen tudom, szóljatok le egész nyugodtan nem ez a lényeg.)

A párom előtt fokozatosan derültek ki ezek a dolgok, emellett volt pár félreérthető helyzet is, ahol úgy tűnt, hogy én őt megcsaltam. (nem történt ilyesmi)

Egyébként kenyérre lehet kenni a páromat, viszont mikor ilyen szóbajön, akkor én vagyok a világ utolsó embere.. eddig meg tudtuk beszélni (bár nehezen).

De ami most történt 2 nappal ezelőtt azt egyszerűen nem tudom feldolgozni.

Kapott valakitől egy e-mailt, ahol engem szexelni invitált a volt barátom (igen, ez is megtörtént és nemet mondtam neki).

Itt leültem vele, és szépen elmondtam mindent, hogy mi történt. Szerinte én hazudtam neki, mert kérdezte már, hogy történt e hasonló és nemet mondtam. Szétverte az ajtót, engem utolsó r...... nevezett, leköpött többször is, és (édesanyám régen öngyilkos lett) közölte velem, hogy miért nem megyek anyám után, ott a kötél majd egy óra múlva levág..

Ordított velem, hogy pakoljak és takarodjak ahová akarok. Abban maradtunk, hogy reggel 6-kor vagy én költözöm vagy ő.

Én még egy utolsó próbálkozásként megcsókoltam, hogy tudom nagyon jól, hogy ő ezt érzi. És gondolkodjon el, de én lefekszem.

Elmentem fürdeni, és nem telt bele egy 5 perc, jött oda hozzám, hogy akkor most indítsunk egy utolsó tiszta lapot.


Tény és való, valahol megérdemeltem, mert hazudtam és nem mondtam el. Egyébként az esetek 95%-ában kenyérre kenhető, segít a háztartásban, hoz nekem virágot, tudatja, hogy mennyire szeret.. De ezt fogalmam nincs, hogy hogyan dolgozhatnám fel.. Ha lesz még egy ilyen, kérdés nélkül szedem össze a cuccaimat és elköltözöm. Nektek mi a véleményetek erről?


2019. okt. 18. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Csúnya dolog volt, amit tett, így nem viselkedik normális ember. Úgy gondolom, ha nincs bizalom, márpedig az ő részéről nincs, akkor hagyni kell az egészet, mert az ilyen jellegű jelenetek továbbra is meg fognak ismétlődni.
2019. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Következőnél már meg is üt.

Én elhagynám, akármennyire fáj, megrendülne a bizalmam ilyen alpári viselkedés és duma után.

2019. okt. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Pedig ebből egy tök szép történet, és egy mesebeli újra találkozás lehetett volna, ha a párod nem csinálta volna ezt. Ez a dolog szépségét tönkre tette, ez a viselkedés. Lehet hogy éppen rossz napja, volt, de kitudja, lehet hogy ő mindig igy fogja mefoldani a gondokat. Adj egy esélyt de Ha történik köztetek valami nagyobb konfliktus, és megüt, vagy ne adja isten valami durvább dolgot tesz veled, akkor mindenképpen hagyd el, azonnal!

Az én páromban is van némi agresszió, ha össze veszünk, vagy ha valamit félre ért, engem ez nem zavar, DE(!) ez én vagyok, nem te. 22L

2019. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zsoltmester ***** válasza:
0%
Most ő a csúnya ronda agresszív pedig valójában te hazudtál.
2019. okt. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tanácsolok, hogy ha most nem is szakítasz, de nyomatékosíts benne, hogy qrvára nem oké ez a viselkedés, nem is tűröd el. Gondolja át ezért most, hogy akarja-e folytatni és bízik-e benned, mert nem lesz ennek jó vége.


Illetve azt is szögezd le előre, hogy azok a szavak meg ordibálás is most elnézed, ez egy.... De a követezőnél már nem, nem is akarod és értelme sem lenne így folytatni.

2019. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Megbeszéltük, és egy teljesen új lapot nyitunk, úgymond a kapcsolat új szakasza lesz, letisztáztunk mindent. Ő is úgy gondolja, hogy itt már túllépte a határt, szóval látjuk mindketten a saját hibáinkat és változtatunk rajta.


4-esnek meg még annyit mondanék, hogy én továbbra is vállalom, amit tettem, de úgy gondolom ez a reakció továbbra sem normális egy kapcsolatban. Történhet bármi, akkor sem jogosult a másik fél így viselkedni.

2019. okt. 19. 07:29
 7/14 Zsoltmester ***** válasza:
Történhet bármi akkor sem jogosult senki hazudni. Előbb mindenki a saját dolgait tegye rendbe, utána mondja meg másoknak hogy mi a jogos meg mi nem.
2019. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Jaja.. bla bla blaaa, hagyjad már magad utolsó.


Mindenki hazudik, aphasznak kell itt jönni az álszenteskedéssel... Idegroham előtt is a maga dolgát kellene rendbetennie az embernek, csak úgy, mint egy hazugság esetében.


Mellesleg, ha ettől idegrohamot kap valaki, nem is csodálom azt sem, ha hazudnak neki, sőt, bizony, meg is érdemli.

2019. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én nem pártolom a hazugságot, mert soha nem vezet jóra. Viszont mindenki hibázik, de nem mindegy mekkorát. Azt azért nem gondolnám, hogy megérdemli a hazugságot az, akinek indulatkezelési problémái vannak. Pont ezért is kell őszintének lenni vele, és megoldást keresni a problémára. Én hibáztam, de többet nem fogok :)
2019. okt. 20. 10:26
 10/14 Zsoltmester ***** válasza:
Örülök,hogy a kérdezőnek több esze van mint annak aki védeni próbálja. :))))))))
2019. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!