Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénz így meg fogja ölni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz így meg fogja ölni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Nagyon jól megvagyunk a barátnőmmel, viszont már most nagyon zavar az, hogy ő a végzettségével sokkal többet fog keresni 1-2 év múlva mint én most. Nekem is van diplomám, tehát tanultam én is, nem voltam lusta, de azzal, amit én végeztem nem lehet hirtelen vagyonokat keresni, míg ő majd pályakezdőként fog 300 ezreket, míg én most a felét sem kapom meg jóformán.

Butaság ezen gondolkodni már jó előre, persze, de azért ahányszor eszembe jut mindig eljátszok a gondolattal, hogy ha így lesz akkor mit fogok csinálni.

Nem akarom őt elveszíteni, de így ez nagyon rosszul érintene, még ha közös kasszán is lennénk majd, mert úgy érezném, hogy mindent az ő pénzéből veszünk. Ha egy kocsit vennénk sem érezném úgy, hogy van sok beleszólásom, hogy milyen legyen, de még nem is vezetném szívesen.



2019. okt. 20. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem tesz tönkre semmit. A kapcsolatban benne lévő felek balfék viselkedése annál inkább.
2019. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor dolgoztam,mielőtt jöttek a gyerekek dupláját keretem mint a férjem.Nem volt ez probléma.
2019. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen gondolkodásmód, ami tönkre vág egy kapcsolatot.

A tiédet, tönkre is fogja, mert ezt valószínű nem fogod tudni elnyomni. Ezen nem tudsz túllépni.

Nálunk voltak 5-6-szoros különbségek is. Soha nem számolgattuk, ki mennyit keres épp. Szerettük/szeretjük egymást és tudjuk össze tartozunk. Egymásért, egymásnak élünk.

2019. okt. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Még nem is létezik a szituáció,de te már ezen kattogsz. Te már most kezded tönkretenni az egészet. Esetleg tedd fèlre a saját egód,aztán ha úgy van,keress jobb munkát. Ha több pénzt akarsz,dolgozz meg érte. A barátnőd meg remélem látja,hogy már most ellenzed a sikerét.
2019. okt. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 20+ évet éltem házasságban ilyesmi különbségekkel.

1. Soha nem volt ez sem kérdés, sem feszkó

2. Volt, amikor megfordult a helyzet.

2019. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a pénz fogja megölni a kapcsolatodat, hanem az az önbizalomhiányod, ami a fent leírt narcisztikus egosérülésed hátterében van.


Most kezdd el helyre tenni magad.

2019. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Egyrészt örülj, hogy nem fordítva lesz 😄

Másrészt ha ennyire zavar, tanulj te is valami jobban fizető szakmát.

Ja és a kocsit megveheted a saját pénzedből is, meg majd ő is vesz sajátot a sajátjából.

2019. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!