Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van okom féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

A párom új baráti társaságba került, akiket én annyira nem kedvelek így ritkán megyek velük el.

A társaságban van egy lány is, aki feltűnően keresi a kapcsolatot a párommal, mostanában többször irt neki és beszéltek is és a lány éppen most szakított a barátjával.

Legutóbb amikor érkezett üzenet tőle rákérdeztem, hogy miért ír neki ennyit de a párom nem akarta megmutatni mit irt, azt mondta jelentéktelen. Bár tudom ez részemről nem korrekt de másnap belenéztem a telefonba és ki volt törölve a legutóbbi üzenetváltás.

Szerintetek én reagálom túl vagy gyanús a dolog?

Bár a lány nem a párom ízlése, de talán ő akar tőle valamit és ezért tagad inkább, hogy ne legyek féltékeny.



2019. okt. 21. 21:07
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
92%
Mindenképp gyanús, sajna.
2019. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%
Ebben nincs semmi. Ne féltékenykedj.
2019. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne... Néha mégis menj vele, te is nyugodtabb lennél, vagy látnád, hogy milyen kapcsolat is van köztük.
2019. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nálam ez már lapát. Miért titkolózik?
2019. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj vele, jelold meg a teruletedet!
2019. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ha a férfi nézne bele egy nő telefonjába...!
2019. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem nála és tagadta, hogy törölt volna üzenetet. Ez azért eléggé megingatta a bizalmamat, mivel egyértelműen láttam, hogy akkor ő irt neki...
2019. okt. 21. 23:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kuka!
2019. okt. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak már értelme sok nincs így! Beszélget vele és törli ezt elég fura! Ha nincs titkolni valója vele kapcsolatban akkor nem törli és utána nem tagadja! Ennek annyi!
2019. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltekenynek lenni.

Lapátra kel tenni.

Vagy nyílt lapokkal játszik, vagy sehogy.

2019. okt. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!