Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
A barátommal mostanában sokszor szoktunk veszekedni. Így néha nem olyan felhőtlen a kapcsolatunk. Szokta mesélni, hogy mi történt vele a munkahelyén és mindig említ ott egy lányt, hogy mennyire jól elvoltak...sokat nevettek együtt stb. Zavar ez a dolog egy kicsit...egyszer amikor elmentem elé kocsival a munkahelyére láttam azt a lányt is élőben és egyáltalán nem csúnya. Sajnos féltékeny vagyok rá...hogy míg "büszkén" meséli a barátom, hogy vele mennyire jól el lehetett lenni, addig közben úgy érzem, hogy velem nem nevet ennyit. Szerintetek?

2017. jún. 20. 15:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Jogos a gyanúd
2017. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Van okod,es roszindulatbol mondom
2017. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Jaja, szerintem most is épp együtt ''nevetnek'' valahol.
2017. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%
Bocsanat azt akartam irni hogy nem rosszindulatbol mondokm 2 tes voltam
2017. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A munkahelyen kívül nem találkoznak máshol, szóval az nem igaz, hogy "valahol" nevetnek :\
2017. jún. 20. 15:25
 6/23 anonim ***** válasza:
És a munkahelyen is lehet ''nevetni''. Ott van a legtöbb ''félre nevetés''.
2017. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlenül "nevetésre" gyanakodnék, inkább érzelmekre :(
2017. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

De akkor miért mondja, hogy jól elvannak?

Ha nekem lenne valaki, akivel több si lehet én nem mesélnék róla. Meg már mondta, hogy mással is jól elvolt, akinek már családja van és hogy vele is viccelődtek. Szóval ezért nem si tudom, hogy ezzel a csajjal mit kezdjek. :(

2017. jún. 20. 15:35
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért egy idegennel foglalkozol es nem azzal, hogy min veszekedtek folyton? Azért nem tehetsz semmit, hogy vele mi van. Azért igen, hogy veled milyen.
2017. jún. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne a csajjal akarj bármit is kezdeni, hanem sürgősen ülj le a pároddal egy őszinte beszélgetésre.
2017. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!