Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés
Én gondolom túl a dolgot vagy a párom még most sem tudta magát túl tenni előző barátnőjén? A facebookon ismerőse volt de letörölte miattam, most megint azok lettek. A csaj sokszor megcsalta a fiút és szerintem nem tudta magát túl tenni rajta hogy nem lehet az övé. Szerintetek érez még iránta valamit?
2016. jan. 13. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta jártok?
2016. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gyerekes,de én tennék ki a párommal közös képet :D
2016. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi jelentősége van annak, hogy az exe az ismerőse? :)
2016. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megmondani... Beszéld meg vele, azaz kérdezz rá, hogy mi a helyzet, miért vette fel megint stb. Jó esetben őszinte lesz...

De az is lehet, hogy nem, mert már alakul valami közöttük; de remélhetőleg nem ilyen aljas.

(Vagy akár az is lehet, hogy a nő most még csak finoman bepróbálkozik, aztán meg keményen ráhajt a srácra...)

Szóval többesélyes a dolog. Legyél óvatos. De ok nélkül viszont ne legyél bizalmatlan, mert az (is) tönkreteszi a kapcsolatot.

2016. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5 hónapja vagyunk együtt...már egyszer letiltotta de most csak ismerősök.Féltékeny vagyok, szerintem ez természetes. De én nem csinálom azt amit ő, hogy átnézi a telefonomat, hogy kivel beszélgettem, ki hívott. Ha nem ér el telefonon lejön hogy megnézze otthon vagyok-e. Már meggyanusított azzal is hogy megcsaltam és hogy valakivel találkozgatok. Pedig direkt nem járok el sehova hogy ne essen neki rosszul. De ha valahova mégis elmegyek akkor elmondom neki.
2016. jan. 14. 10:58
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért van jelentősége mert a lány megcsalta és szerintem nem tudta feldolgozni, hogy ezt csinálta vele. És még mindig kötődik hozzá. Nagyon szerelmes volt a csajba...persze most azt mondja nekem hogy sosem szeretett ennyire senkit mint engem. Nem tudom elhinni...ahogy sokszor viselkedik velem...van olyan hogy nem akar velem találkozni mert nincs kedve :/
2016. jan. 14. 11:00
 7/7 anonim ***** válasza:
nem, nincs jelentősége. az egy régi kapcsolat. az viszont nagyobb gond, h ennyire ellenőrizget, hogy már ki se mész a házból?(????)
2016. jan. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!