Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenynek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenynek lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel lassan két éve együtt vagyunk, már szinte együtt is élünk. Most kezdett az egyetemen, egyik szaktársával nagyon sokat van együtt. Suli miatt is, meg néha csak úgy is, mert azt mondja barátok, jól tudnak együtt dolgozni.

Azt mondja barátnőm hogy a pasi szeretne a barátom lenni, néha találkoztam vele, ilyenkor egész jót beszélgettünk.

Barátnőm azt mondja hogy a pasinak van barátnője, de most láttam hogy nemrég írta neki hogy szakitottak

nagyon sokat beszélgetnek, most nem voltam otthon, akkor is láttam hogy skypeoltak sokat. Akkor mikor a barátnőmmel írogattam, nem is nagyon válaszolt. Aztán persze leszidott hogy nem beszélgetünk e. Sokszor ereztem ezt, barátnőm mindig azt mondja hogy teljesen alaptalanul, de én mar nem tudom... Azokból amiket próbálok kikövetkeztetni, nem birom kiverni ezt a fejemből.

Általában nem szoktam az a féltékenykedős lenni, de most igen. Alaptalan Szerintetek?

Én 22, ő 19


2015. nov. 22. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami köztetek van kapcsolat mindig csak barátság volt? Nem vagy Te szerelmes a barátnődbe?
2015. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De igen, szeretem
2015. nov. 22. 23:22
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem mire célzol, de ahogy mostanaba viselkedik, amiatt gondolom ezt.

Ha vele van, vagy vele beszélget le se szar, ha én beszélek massal teljesen kiakad ilyenkor.

Multkor ittunk, ők elmentek boltba, masnak sieva kert bocsánatot mert idézem" túl közel kerültek". Probaltam kérdezni ez mit jelent, azt mondja semmit, de akkor minek kellett érte bocsánatot kérni? Ha nem akarta volna hogy legyen akkor valami akkor nem is kért volna bocsánatot ( szerintem, akkor nem is kellene)

2015. nov. 22. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!