Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel már jó ideje távkapcsolatban vagyunk.

Ritkán látom,de hihetetlenül szerelmes vagyok belé és az egész életem is le tudnám vele élni.

Közben nemrég felvett msnre egy másik srác,akinek tetszem és találkozni szeretne velem.Én mondtam neki,hogy nem lehet,mert most van barátom aki szeretek.

Barátilag szeretnék vele ismerkedni maximum,mert tényleg szeretem azt a srácot akivel járok.

Szóval belefér egy ilyen baráti találkozó?

És a pasimnak elmondjam,vagy ne?

Ismétlem,nem randira mennék,hanem csak egy baráti találkozóra.

Köszi a válaszokat!

Ł/15 ^^


2010. júl. 16. 22:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

én is táv.kapcsban élek!

11 hónapja.

szoktam fiúkkal találkozgatni.

és ezt elis mondom neki.

ez nem megcsalás.:)

csak találka.

fogadja el. :)

2010. júl. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

23:58: Hát,300km...Szóval nem kis táv...

Nem tudom miért akarok találkozni vele,csak kíváncsiság hajt,de semmiképp sem csalnám meg a barátom,mert tényleg szeretem.De szerintem abban nincs semmi ha ismerkedek másokkal is.

Kaptam hideget-meleget is,de tényleg lehet,hogy jobb lesz,ha nem megyek el,még mielőtt bármi olyan történne,aminek nem kéne...

2010. júl. 19. 01:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!