Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel már jó ideje távkapcsolatban vagyunk.

Ritkán látom,de hihetetlenül szerelmes vagyok belé és az egész életem is le tudnám vele élni.

Közben nemrég felvett msnre egy másik srác,akinek tetszem és találkozni szeretne velem.Én mondtam neki,hogy nem lehet,mert most van barátom aki szeretek.

Barátilag szeretnék vele ismerkedni maximum,mert tényleg szeretem azt a srácot akivel járok.

Szóval belefér egy ilyen baráti találkozó?

És a pasimnak elmondjam,vagy ne?

Ismétlem,nem randira mennék,hanem csak egy baráti találkozóra.

Köszi a válaszokat!

Ł/15 ^^


2010. júl. 16. 22:53
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Most akkor elmondjam vagy ne?

És mégis hogy?

Van egy srác,akinek tetszem és találkozni akar velem,én meg el is megyek talizni vele,de csak barátilag,mert téged szeretlek. Nem hangzik hülyén ez egy kicsit? =Đ

És ha nem mondok inkább semmit?

2010. júl. 16. 23:54
 12/22 haggyámán ***** válasza:

Mond el mindenképpen, ha később derül ki, még az is megfordulhat a fejében, hogy nem csak találkozás volt, hanem megcsaltad.

Arról viszont egyelőre nem kell tudnia, hogy bejössz a srácnak. Egyszerűen mond úgy, hogy van egy srác _barátod_, aki szeretne veled találkozni személyesen. Azért, hogy személyesen is megismerjen. _Csak sétáltok és beszélgettek_. Ha nem megy bele, ne találkozz vele. Viszont ha belemegy, találkozás közben küldj sms-t a pasidnak, hogy mennyire szereted, mennyire hiányzik.


Két dolgot kiemeltem. Azokat próbáld nyomatékosan közölni.

2010. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha ennyire úgy érzed,hogy gáz, akkor minek mész el? Te magad bonyolítod túl a dolgokat!!! Ha nem akarsz semmit a palitól, akkor minek agonizálsz? Áruld már el nekem!!! Ha annyira érdekelne,hogy a pasid mit fog szólni hozzá, akkor egyértelmű lenne,hogy nem találkoznál a másik sráccal, vagy magaddal vinnéd a palidat, vagy egy barátnődet,hogy még véletlenül se legyen randi a pofavizitből.


Legyél már egy picit életrevalóbb.

2010. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha a találkozó előtt beszámolsz róla a barátodnak és ő beleegyezik, akkor nem számít a dolog megcsalásnak. Nagyon vigyázz, hogy ne lépd át a határokat! N/17
2010. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Minek akarsz találkozni vele?

Vedd már le a rózsaszín szemüveget, és lásd meg, hogy a pasinak szándékai vannak, és nem az időjárásról szeretne veled beszélni meg arról,hogy DE JÓL MEGVAGYTOK A BARÁTODDAL UGYE??! Igen, ez randinak számít, nem egyszerű kis baráti összejövetelnek, mivel eleve kettesben vagytok, és tudod, hogy mit akar a srác...Vagy ha ennyire izgat a dolog, akkor dobd a távkapcsolatot, de ez már a te dolgod...Én nem mennék el

2010. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
sztem ne menj el... nem számít megcsalásnak de ne menj el mert egyszerűen idegesítő, én tudom milyen érzés
2010. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

hát ha tetszel neki, talán jobb, ha nem találkozol vele.

egyébként azt mondanám, kérdezd meg a pasidat! vagy ha elmész, mindenképp mondd meg neki.

2010. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez amolyan tipikus 15 éves téma :)

Nem számít megcsalásnak, de semmiképp se kellemes dolog a barátodnak...

Leélnéd vele az életed? :D 15 évesen ilyet mondani bátor dolog :) Főleg, h távkapcsolat... Előbb-utóbb kampec lesz a kapcsolatnak :'(

2010. júl. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Bármit is csinálsz, csak az számít megcsalásnak amit te annak gondolsz. ha esetleg lefekszel mással, de a lelkiismereted nyugodt és te nem érzed úgy, hogy bűnt követtél el akkor nem csaltad meg.:D
2010. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Mindent elmondtak az előttem válaszolók, de ismétlem, ha még nem találkoztál a fiúval ne is találkozz, mert ő veled nem barátkozni akar. Vagy gondolod bele magadat a barátod helyzetébe, ha ő találkozna egy olyan lánnyal akinek tettszik. Mért akarnál egyáltalán ezzel a fiúval találkozni akinek te tetszel? Mennyire lakik messze a barátod? Te hol laksz? Ő hol lakik? Ha még nem találkoztatok találkozzatok, ha találkoztatok, akkor találkozzatok sűrűbben! :)
2010. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!