Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaktól kérdezem: volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem: volt már, hogy annyira fájt nektek valakinek a hiánya, hogy öngyilkosságon gondolkoztatok?

Figyelt kérdés

Közelebb vagyok a 30-hoz, mint a húszhoz. Tulajdonképpen még nem volt hosszú távú kapcsolatom. Nem a lányokkal van bajom, hanem valamiért a kapcsolatokkal magukkal, valamit hozok magammal a családomból, ami miatt nem tudok egyszerűen felnőni és párkapcsolatot kialakítani. Nem vagyok egyszerű eset, sok lánynak alapból nem kell olyan személyiségű ember, mint én. De volt egy, aki szeretett, kedves volt, odaadó és megértő mindenben. És valahogy nem bírtam elfogadni. Azóta is minden nap gondolok rá. Belebetegszem. Érzem, hogy nem lesz még egy ilyen az életemben.


Komolyan kérdezem: ilyenkor mi értelme van élni? Kikötni majd egy valamilyen nő mellett egyszer 33-35 évesen, és eltemetni magamban azt az életet, amit egy ilyen lánnyal élhettem volna. Nem akarok ezt. Úgy érzem, sokkal lekerekítettebb lenne, ha megalkuvás nélkül meghalnék. Nem akarok jó képet vágni a maradék időhöz.


2019. okt. 25. 21:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"játékos, kreatív, életszerető valaki"


Az a lényeg hogy te tudod hogy ilyen vagy, és emellett néha mogorva, ami normális. Viszont ha mogorva vagy, akkor mindig le fognak húzni, kivéve ha már azt is megtehetd hogy mogorva lehess, mert olyan a pozíciód. Majd rájössz ezekre később, sajnos ezeket át kell élni, nem lehet elmagyarázni. De szépen építgessed magadat, a mogorva napjaidra jövő kritikákkal meg ne foglalkozz, erre mindig ilyenek jönnek, de ezeket ne vedd magadra.

2019. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De mi van, ha már nem a valódi énem a valódi énem, hanem a mogorva énem? Mi van, ha ahhoz, hogy kibontakozzon az a játékos énem, az a lány kellett volna akkor, évekkel ezelőtt? Úgy érzem, már belecsontosodtam a magányba, az unalomba, a mellőzöttségbe, abba, hogy láthatóan nem vagyok jó senkinek, vagy ha igen, nem tudom, hol keressem. Nem hiszek benne. Egyszerűen mintha nekem az lenne a sorsom, hogy a nőkkel kapcsolatban csak fájdalmat élhessek át.
2019. okt. 26. 00:14
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nő vagyok, de azért írok,mert pontosan ugyanezt éreztem én is. Nem csak O hiányzott,hanem saját magam, amilyen 30+ évig voltam infantilis, spontán, játékos, imádták a humoromat. Az egész életet egy játéknak éltem meg, aztán ennek a játéknak nagyon csúnya vége lett. Az régi fény eltűnt a szemembol.Az allapotomnak neve is lett, depresszió. Én se hittem el,hogy ez lesz még máshogy is.Nem azert, mert azt hittem, évtizedekig tarthat ez az állapot, azt tudtam, hogy nem. Viszont nem tudtam elképzelni, hogy öngyilkosság nélkül kibirnam azt a szörnyű időszakot. De végül kibirtam, és most itt vagyok. (Én mondjuk jártam, pszichológushoz is, de nem az segít valójában, hanem az IDŐ.)Csak add meg magadnak! Azóta még nem volt alkalmam úgy szeretni senkit, mint őt, de tudnék már, csak meg nem találkoztam olyannal. Picit ugyan óvatosabb lettem, már nem vagyok olyan naiv(én azt is vissza akartam kapni magamból, de már nem), de a régi enem napról napra jön vissza. Már 90%-ban olyan vagyok, mint előtte.(5 evembe volt.)Mar szeretek elni újra, ugyanolyan jókedvű vagyok,mint régen. Hidd el veled is így lesz, csak adj időt magadnak! Ha közelebb vagy a 30-hoz,mint a 20-hoz, akkor már van egy olyan kiforrott szemelyiseged,ami nem tűnik el csak úgy 😀
2019. okt. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18 év, 3 közös gyerek, lakás, kocsi... 48 éves férfi vagyok, 4 hónapja külön élek egy albérletben. Nincs lezárva, én nagyon szeretném helyre hozni, ő még nem tudja, de egyre inkább azt érzem, hogy nem akarja, sőt befigyelt egy másik férfi is (nem tudom milyen szinten vannak, mert ő is családos). Nem hittem volna, hogy létezik ennyi könny és fájdalom bennem. Üres lakásban, 4 fal között minden nap...Igen! Megfordult a fejemben, hogy mi értelme az életnek így, hogy ezt a fájdalmat nem fogom túlélni, mert a szívem szakad bele, szó szerint. Nyilván nem csinálok hülyeséget, mert a remény ott van és a gyerekek is. 4-13-16 évesek
2019. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!