Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik arról, hogy nem dohányzik?

Figyelt kérdés

Nem tudom idevaló-e a kérdés, de az élettársam előttem napi 1-2 doboz cigit elszívott. Én sose dohányoztam és utálom az egészet (a füstöt, a következményeit (dohányzás miatt több rokonom meghalt)). Amikor összejöttünk kerek-perec kijelentettem, dohányossal sose fogok együtt élni. Leszokott a cigiről. Aztán egy idő után újra éreztem rajta csók, puszi alkalmával. Kérdeztem cigizik-e újra? Tagadta. Aztán lebukott, és kiderült szappannal mosta a száját, inkább elment két sarokkal arrébb dohányozni és amikor ismerősökkel összefutott magyarázkodott, hogy ő nem cigizik, rosszul látták (ha látták). Szánalmas volt. Azonban egészségügyi okok miatt és mert én is kértem utána nem dohányzott. Pár hónappal később azonban egy buli után újra napi 1 dobozzal kezdett szívni, de ez is véletlen derült ki. Akkor már sajnos összekötöttük az életünket anyagilag is. A gond, hogy ez is úgy derült ki, hogy gyanús lett, kérdeztem cigizik-e újra? Á nem. Aztán lebukott elég nyilvánvalóan cigivel a szájában.

Ekkor már behisztiztem, hogy amíg meg akart szerezni addig megállta a cigizést, amint fix a kapcsolat, akkor már újra rá lehet gyújtani.

Legnagyobb bajom azonban azzal volt, hogy miért hazudik a szemembe. (Nem egyszer, hanem minden egyes rákérdezésnél.)

Utána én legalábbis azt hittem megint nem dohányzott egy ideig. Aztán más dohányosok elmondták együtt járnak ki a munkahelyről és ő is rágyújt csak egyszer mondta nekem el ne modják.

Ekkor már a költözés határára kerültem.

Fogadkozott így-úgy soha többé nem hazudik és különben se szokott rá vissza csak alkalmanként szív el egy cigit.


Azonban 3 hónapja talaltam a táskájábn két szál szivarkát. Szerinte az egyik munkatársa tette be véletlen vagy régről maradt ott. (A táskát már a leszokás után újonnan kapta.)

Azóta is azonban folyamatosan érzem a lehelletén, hogy olyan mintha egy pálott dohányos illata lenne, fura füstszag, de csak enyhén. (Hétvégente, amikor együtt vagyunk et a fura füstszagot sose érzem.) Hazaérkezéskor épp mindig frissen berágozva és halls cukorkás szájjal érkezik.

Ha megkérdem újra cigizik-e tagadja, vagy akár le is csesz mit gyanúsítgatom. Éjjelente köhécsel. Egyszer beugrattam, hogy egy munkatársát megkérdeztem cigizik-e? Na akkor hirtelen megmondta, hogy ha sok a stressz a munkahelyen, akkor 1-1 szálat elszív, de ilyen max. havonata egyszer van.


Most azonban megint dohánytörmelék volt a táskájában. Rákérdeztem es a válasz: hagyjál aludni, különben is múltkor se tudom, hogy került cigi a táskámba.

(Nem kutattam csak ő mondta korábban, hogy a kocsikulcsot benne találom valamelyik zsebben.)


Most hazudik és dohányzik újra?

Az egész kapcsolatunk más okok miatt borotvaélen táncol, de ha megint a szemembe hazudik, akkor biztos nem fog már érdekelni a "megjavítása" a közös életünknek.

Bizonytalan azért vagyok a cigizésében, mert régen a napi 1-2 doboznál nagyon egyértelműen dohányos szaga volt mindenének, most meg inkább olyan szerintem dohányzik, de nagyon halvány az a füstös illat. Ezt egyszer azzal magyarazta mindig egyutt kavezik a dohanyosokkal.


2019. okt. 26. 00:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%
Szegény pali...De amúgy mi a francért jöttetek össze?
2019. okt. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Inkább a párodat sajnálom ebben a szituációban.
2019. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%
Te nem vagy semmi, téged elviselni nem lehet egyszerű. Persze hogy ilyen nő mellett dohányzik az ember. Szakíts vele ha nem tetszik, jobban jár(tok).
2019. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

Én se olvastam vegig sorry. Erre csak azt tudom mondani hogy nem kötelező együtt lenned senkivel. Ha nem bírod elviselni, szakíts.

Az elején csak miattad szokott le. Megkéne tamulni hogy az emberek, hosszútávon csak MAGUK miatt képesek megváltozni. Rövid távon megtette erted de látod...ugyanott vagytok. Mert Ő nem akar igazán leszokni. Csak akkor fog tudni leszokni ha Ő alarja maga miatt. Ez egy olyan dolog amit el kell fogadni.

Neked meg nem kötelező összejönni dohányossal, es fogadd el hogy lehet hogy visszaesik.

De ha nem tetszik, nem kötelező.

Keress akkor olyat aki nem dohányzik.

2019. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jézus... Végig sem bírtam olvasni, bocs. Felnőtt ember, azt csinàl amit akar. Meg érdemelnéd hogy kirakja a szűröd a pi*sába
2019. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

10-es...hehe ez nem ő.

9-es meg a többiek:

Addig nem jöttem vele össze, amig dohányzott. szó szerint, amig ivott és dohányzott, addig egyszer keféltem vele. JÉÉÉ után aképes volt letenni a cigit, és hosszú hónapokig rá se gyújtott. aztán megkérte a kezem, aztán vettünk közös ingatlant és na és akkor újra rágyújtott....na vazze hát én szoptam be igy igaz.


aztán megint leszokott és vállaltunk közös gyereket...és én előtte mondtam, de ha neked fontosabba cigi, akkor cigizz énmegyek, hagylak a p.ba, mert nekem nem kell dohányos, mert majd mint a szülei tüdőrákban fog elsorvadni, én meg majd itt leszek egy 10 éves gyerekkel özvegyen 47 évesen??? Kinek kellek majd? Mondta jaj igy ugy...na hagyjuk.


Most meg igen ahogy irta valamelyikotok, szerintem vérprofi lett. De már én is ugy vagyok vele, többször mondtam, basszus csak ne hazudozz, mondd meg dohányzol, mondd meg a közös kasszából mennyit költesz rá én még hozzáadok valamennyit csak akko rhamar patkolj el.


Nekem a fő bajom a hazugsággal van, amit nem én kezdtem.

Egy dohányos meg sajno snehezen tudja elkpzelni mennyire undorito szaga van...ami kimoshatatlan, a nyálukban is ott van az fustos iz mindeg ymennyi cukorkát szopogatnak el vag ymosság a foguk.

2019. okt. 30. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!