Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak, titeket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, titeket zavarna, ha a párotok ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon kedves, gyönyörű és barátságos. Az a helyzet, hogy neki a “vérében van a spanolás/barátkozás”, ha elmegyünk valahova, pl buli, elég könnyen ő kerül a társaság középpontjába, és az ő hangját MINDIG lehet hallani. Nem is csak ez, de kb ő vezeti a beszélgetést, a többiek meg tátott szájjal bólogatnak. Valahogy állandóan ez van, elmegyünk valahova ketten, de egy idő után mintha én már ott se lennék, a barátnőm megy és akár a 20.emberrel is el tud beszélgetni órákat. Őszintén? Engem ez zavar. Főképp azért, mert ilyenkor tudom, hogy más férfiak legszívesebben megkaparintanák maguknak, olyanokat mondanak neki, hogy “veled olyan könnyű beszélgetni”, meg “bárcsak mindenkivel ilyen jól menne”, meg “nagyon szerencsés a barátod”.

Erről már beszéltem a barátnőmmel, de ő azt mondja, hogy hagyjam már másokkal is beszélgetni, mert imád szocializálódni, új embereket megismerni, és ez tölti fel egy eseményen. Azt tudni kell róla, hogy ő tényleg nagyon beszédes, engem is ez az egyik tulajdonsága fogott meg, mert nem nonszensz hülyeségekről beszél, hanem szórakoztató, mert vicces és intelligens. Szerintem mar túlságosan is barátságos és kedves, még idegenekkel is. Ezt ő azzal magyarázza, hogy ő egy nagyon nyitott és kiváncsi személyiség, minden ember érdekli. Én pont nem ilyen vagyok, ezért nekem ez hihetetlenül hangzik; miért érdekeljen egy vadidegen!? Ami miatt pedig még jobban aggódók, hogy ezek mellett meg csodaszép is, és nem csak szerintem, hanem meg a nők is folyton dicsérik, akkor férfiakról már ne is beszéljünk. Számtalanszor odajöttek hozzám férfiak, egyaránt barátok és idegenek, és valami pozitívat mindig megjegyeznék vele kapcsolatban.

Lehet hülye vagyok, és nem kéne ilyeneken aggódnom, de a személyisége is kinézete miatt folyton attól felek, hogy mikor csapják le a kezemről, ha éppen megyünk valahova. Nem egyszer bepróbálkoztak már nála, de mindig nemet mondott. Még egy dolog ami fontos lehet: sokat nevet, úgyhogy mások ezért is érezhetik azt, hogy bejönnek a barátnőmnek, pedig nem, ő szimplán ilyen.

Srácok! Titeket zavarna az ilyen jellemvonás?


2019. okt. 27. 09:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy hosszú lett, de azt akarom hogy megértsetek pontosan miről is van szó.
2019. okt. 27. 09:38
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
zavarna,volt ilyen,nem tolerálom nekem ez nem fér bele,ezért szakitottam.
2019. okt. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Nem ítélem el meg semmi, ha valaki ilyen, de úgy, hogy én teljesen más alkat vagyok, nem tudnám megérteni és baromi kényelmetlen is lenne nekem...
2019. okt. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavarna. Ennek is meg van a maga varázsa.
2019. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ismerős személyiség. Egy ilyennél sosem lesz senki központi fontosságú, mindenki csak egy állomás, egy kitérő. Nekem sosem kellett a "mindenki haverja". Sőt, még a barátságban sem preferálom a 4500 ismerősöm van típusú embereket.
2019. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök hogy nem csak én érzem így.

Viszont ettől nem lettem beljebb, mert halálosan szerelmes vagyok ebbe a lányba. Már 2 éve vagyunk együtt, de úgy érzem hogy a cukiságával napról napra egyre jobban “behálóz”. Nem lenne fair a részemről, ha azt kérnem változzon meg, ugyanis ő mindig ilyen volt. Valamint meg se változna, az 100%. Ergo semmit se tudok tenni, csak ebbe beletörődni.:/

2019. okt. 27. 10:53
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Engem zavarna.Nem szeretem a feltűnési viszketegségben szenvedőket.
2019. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Engem is zavarna. Utálom az olyan embereket, akik hajszolják a feltűnést és állandóan várják az ilyen nyalizós "de jó vagy" stb. visszaigazolásokat.
2019. okt. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen zavarna, mert ugyanezek a gondolatok játszódnának le a fejemben.

UGYANAKKOR tolerálnám, nem tenném szóvá, mert tényleg van olyan ember, akit ez tölt fel. Főleg, hogy nem is adott rá okot, hogy féltékenykedjek. Úgy meg végképp nem, ha én is ezért szerettem bele, mert olyan mintha a lénye varázsát egyedül magamra próbálnám korlátozni, úgy hogy az elején tudom, hogy őt ezt tölti fel.

Tehát jogosan zavar, de rohadtul nem volt korrekt és jogos, hogy ezt szóvá tetted neki.

2019. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Félreértitek, nem feltűnősködésből csinálja, hanem szimplán olyan a természete hogy szeret beszélni. Ha pl nincs olyan alkalom, akkor nem fog felszólalni, csak hogy a középpontban legyen.
2019. okt. 27. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!