Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a párom megvert, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a párom megvert, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk szórakozni pár baráttal, végig együtt voltunk. (Ittunk) amikor a többiek elmentek megkérdeztem a páromat hogy önhizalom hiánya van e? Kell e megerősítés neki másoktól is hogy ő jól néz ki. Mivel furán viselkedett ezen gondolkoztam. Besértődött, és elment valahova..nem tudtam hogy ez bántó e neki... Haza jött kb 4 óra mulva bedrogozva és hót részegen. Oda jött és az arcomba mászott, és azt mondta hogy ő semmire nem jó, utban van mindenkinek.. Majd elkezdtem nyugtatni és kérdezgetni hogy miért gondolja ezt..erre ő bedühödött és adott egy nagy pofont..majd amikor elkezdtem hátrálni jött utánnam és nekem jött. Megvert... Össze vissza beszélt...azt mondta azért vert meg hogy utáljam..később ezt tagadta..

2019. okt. 28. 17:07
1 2
 11/17 Estádio de Felchút ***** válasza:
73%
szülj neki 3 gyereket és vegyetek fel 10 millió babapénzt
2019. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondjam mi lesz? Hozza a rózsacsokrot meg az eljegyézi gyűrűt és esedezik, hogy bocsáss meg neki, és hogy soha többé nem fordul elő. Felajánlja, hogy utazzatok el egy kis időre, mert az jót tenne neki. Egy ideig minden rendben lenne, közben leborjazol neki egy kölköt, felveszitek a csokkkot, oszt megint bepipul valamiért, jól elagyabugyál. Csak már ott van a nyakatokban a pulya meg a hitel, még nehezebben tudsz lépni, de te annyira nagyon nem tudsz egyedül élni, mert társfüggő vagy, és hagyod, hogy kiverje végül az összes fogad. Nnna. Így kerültök majd a Maunika só féle tévéműsorokba.
2019. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Savlekotő ***** válasza:
54%
Utolsó két hozzászóló a magyar átlag családról irt.. :(
2019. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
A 11-essel vagyok! El ne hagyd! Áldott egy ember lehet!
2019. okt. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
0%
Egy dolgot nem értek... A kérdésben SEHOL nem volt feltüntetve, hogy ki a fiú és ki a lány, mégis (szinte) mindenki egyből arra asszociál, hogy a fickó verte meg a nőt.
2019. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mivel általában nem nő neműek kisebbségi komplexusosak,piálnak drogoznak és verekednek. 96% férfi 4 % nő.
2019. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
0%
Ha tudnád, hogy mennyi erőszakos, verekedős, piás, drogos nő van. :D Csak ugye erről nem beszélnek, mert ha a férfi az áldozat a családi drámában, az "ciki". Pedig sokkal több van, mint hinnétek... Nem arról van szó, hogy nem erősebb, szimplán férfiasságból nem üt vissza.
2019. okt. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!