Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ne foglalkozzak ezzel a dologgal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne foglalkozzak ezzel a dologgal?

Figyelt kérdés
Hat hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Nem rég beszélgettünk arról, hogy ki mit gondolt akkor, amikor egymásra leltünk. Én első látásra beleestem, mintha még tini lennék, ő azonban nehezen kezdett el kötődni. Elmondta, hogy az első hónapban alig voltak érzelmei az irányomba, nem is tetszettem neki úgy különösebben, a szexet élvezte csak velem. Mostanra kialakult már nála is szerelem, de nem tudom hová helyezni ezt, mert rosszul esett az, amit mondott. Megkérdeztem, hogy akkor miért jött velem össze, arra érdemben nem tudott válaszolni. Úgy érzem, hogy csak úgy, különösebb ok nélkül lett a barátnőm, hogy nem talált jobb pasit nálam, és később simán lelhet. Összezavart ez, kicsit bizalmatlan vagyok vele szemben, mert az elején is olyan nyájasan viselkedett velem, mint most, amikor már elvileg szeret.
2019. okt. 28. 21:27
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Hát én csak feltettem egy egyszerű kérdést, mert még ilyet nem tapasztaltam. Rokosszovszkij meg jó hogy nem jött volna erre az oldalra, akkor még nem volt internet. A római meg görög példázásod meg elég gyenge érv, abban a korban például még elfogadottabb volt a homoszexualitás, mint most. És vélhetően azért hoztad fel a gladiátorokat, mert biztos bejönnek neked azok a hapsik.
2019. okt. 28. 22:18
 12/14 A kérdező kommentje:
72 %-os, én nem csak a kinézetébe szerettem bele. Az elején persze, hisz az első benyomás a külső alapján alakul ki, de az elmúlt hónapok alatt a belsője is megtetszett, beleszerettem a lelkébe is.
2019. okt. 28. 22:24
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ugyanúgy szerettetek egymásba. Mi ezzel a baj?
2019. okt. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne azt nézd, akkor mi volt. Két ember ritkán szereti egymást hasonló intenzitással. Neki kellett idő, ezért haragudni rá gyerekes. De belejött szerencsére és most minden jó, ez számít!
2019. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!