Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarátom haverjával járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátom haverjával járni?

Figyelt kérdés
2 évet voltunk együtt az exbarátommal,a haverját körülbelül fél éve ismerem,nincsenek nagyon közeli viszonyban,de szoktak beszélni. Az exem sajnos sokszor bunkó volt,és próbálta ez a bizonyos haver helyrerakni az értékrendjét,és megmagyarázni neki,hogy ez nem helyénvaló viselkedés. Nem sikerült. Szakítottunk, viszont a srác nekem nagyon tetszik. sokat segített azzal,hogy próbált megnevettetni mindig, mikor a barátom csak megsiratott..Kedves,odaadó,szerény,tudom,hogy a tenyerén hordozna,és én is ilyen vagyok,igazán jól működhetne a kapcsolatunk. Nagyon sokat csipkelődünk,imádom ahogy nevet,és tényleg boldog vagyok hogy ismerhetem... Nem tudom hogy ő hogy érez,és nem tudom hogy ebben az esetben mi lenne a legjobb amit tehetnék,nem akarom hogy bárki rosszul jöjjön ki a dologból... Kíváncsi lennék a véleményetekre..
2019. okt. 29. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne? Ki nem xarja le az exet?
2019. okt. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%
Nem gáz összejönni vele szerintem. Mostani barátnőm is exem barátnője, én se bánnám, ha valamelyik haverom jönne össze exemmel. Ha egyikkel nem működött akkor most amiatt ne hagyjunk veszni egy másik, működő kapcsolatot.
2019. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszotokat! :) Még nem tudom ugyan,hogy hogy közeledjek felé,hogy értse a szándékomat. Hogy nem csak barátként szeretem.
2019. okt. 29. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Normális esetben azt mondanám, hogy inkább ne. De mivel bunkó volt, nem bánt veled normálisan a kapcsolatban, ezèrt úgy gondolom, hogy nem kell tekintettel lenni rá. Meg amúgy is csak haver, nem legjobb barát.

Szóval hajrá, ne foglalkozz az ex-el.

2019. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
A legegyszerűbb az ha elhívod te nőként valami sétára a természetben. Végülis ő nem tudja mi a szitu. Így legalább tudni fogja. Közben dumáltok.
2019. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem minden rendben lesz :)
2019. okt. 30. 00:03
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, gondolom, fiatalok vagytok. Ez csak barati gesztus, amiket tett. Normalis embereknel hetkoznapi. Nem biztos, hogy azert tette, mert palyazik rad.
2019. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát,már együtt vagyunk 2 hete,szóval valószínűleg nem csak baráti gesztus volt :)
2019. dec. 1. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!