Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb a hobbi?

Figyelt kérdés

Már sokat veszekedtünk a párommal a hobbija miatt. Imád szerelni, de nem kocsikat hanem mindenféle dolgot. Számítógépet, telefonokat, ami van. Viszont már olyan szinten, ha átmegyek hozzá, sokszor elmegy ezekkel az idő és egymással nem tudunk eleget foglalkozni. Tegnap esti eset, hogy találkoztunk, jött azzal, hogy így meg úgy hiányoztam, filmeztünk volna. Majd jött azzal hogy neki még néhány dolgot meg kell csinálnia. Mondtam jó, de én korán kelek. Ő mondta, hogy nemsokára jön, csak megcsinál ezt azt. Végül fél 12 fele elaludtam. Ő meg nem tudom meddig csinálta a dolgait. Gyakorlatilag nem tudom miért mentem át.

Segítsetek mit tegyek? Beszéljek vele megint, vagy hagyjam, hogy észreveszi-e magát, és ha nem, akkor hagyjam az egészet? Elegem van, hogy úgy érzem egy hobbi fontosabb.

Másfél éve vagyunk együtt. Pár hónap múlva összeköltöznénk.


25N



2019. okt. 31. 06:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
26%
neked ez megfelelő kapcsolat? boldog vagy? nem.akkor minek költöznél össze? nem illetek össze.több eszed lehetne már 25 éves létedre...
2019. okt. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
26%
fontosabb,mert még kisfiú agyilag,ffival kezdj.
2019. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!