Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vele maradjak vagy ne erőltessem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak vagy ne erőltessem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a nagy problémám, hogy párommal 1,5 éve vagyunk együtt, viszont én már körülbelül 1 hónapja egyáltalán nem vagyok szerelmes belé. Ő idősebb nálam és már dolgozik, viszont én egyetemista vagyok, idén kezdtem, és úgy érzem vágynék egy kis "kalandra", mert ha nem így teszek elmegy mellettem az élet. Szeretem őt, mint egy jó barátot, ez valoszínűleg azért alakult így, mert nagyjából már 2-3 hónapja nem szeretkeztünk. Ennek oka, hogy mindketten elfoglaltak/fáradtak vagyunk, csak én a próbálkozását sem látom rajta, hogy akarná.

Ha vége lenne nem akarnám elveszíteni őt, mint barát, mert rengeteg mindenben segítettünk egymásnak. Korábban is voltak kisebb-nagyobb problémák és azokat sikerült is megoldanunk, de ehhez fogalmam sincs, hogy kezdjek hozzá...



2019. okt. 31. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne erőltesd,felesleges.
2019. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelmét látom az együttmaradásnak ebben az esetben.
2019. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nah, egy újabb egyetemista, aki rájött, hogy neki a ribi élet passzol és dugni akar.
2019. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nezd ez nem parkapcsolat hanem egy jó barátság, es nem nem csak a szex hiánya miatt.

Ha nem vagy szerelmes miert maradnal vele?

Szakits, legy tisztesseges es probaljatok joba maradni ha tudtok.

Nekem vannak ismeroseim akik jartak egy ideig aztan rajottek h ez inkabb fellangolas volt mindket reszrol de azota is tok jo baratok.

2019. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, barátként nagyon tisztelem őt, és szeretném ha tartaná velem a kapcsolatot.

#3-as nem tudom, hol olvastál ilyet, és miből feltételezed, ha nem is ismersz.

2019. okt. 31. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj, nem egy szakaszban van az életetek.
2019. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, simán léphetsz...
2019. okt. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!