Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szallo angyal kérdése:

Folytassuk tovább?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve leszünk együtt. Nekem ő az első kapcsolatom. Én még tanulok és már éli a nagy életet. Néha előfordult az elmult egy évben hogy volt egy-egy mély pontunk. Mindent megbeszélünk, ha baj van a másikkal azonnal elmondjuk egymásnak. Most olyan helyzethez értünk hogy annyira nem érezzük azt a lángoló szerelmet,rózsaszín felhőt. Szerinte ez átmeneti és mindenkinél előfordul. Néha beismerem hogy nálam vannak gondok. Még önmagammal sem vagyok annyira kibékülve. A párom felidegesít azzal hogy nem romantikus. Nála annyi a romantika hogy összebújunk. Én probálom megérteni hogy a munkája mellett nincs nagyon ideje másra.

Más párkapcsolatba is a férfi egyáltalán nem romantikus?

Túl léphetünk ezen a boldogtalan szakaszon?

Keressek fel esetleg egy párkapcsolati tanácsadót?



#probléma #romantikahiány
2019. nov. 2. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg romantikusnak lenni, mert a nők úgy sem értékelik.. Egyébként ezért szaktanácsadót felkeresni pénzkidobás lenne, azon inkább utazzatok el valahova. Akár egy hétvégére.
2019. nov. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem voltam romantikus az első komoly (10 év) kapcsolatomban. El is hittem, hogy ilyen vagyok. Aztán kiderült, hogy más nővel egészen másként viselkedek.
2019. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat két emberen múlik! Ha valóban szeretitek egymást,és igazán akarjátok a kapcsolatot,akkor nem csak a rosszat kell látni. Az én párom nem az a romantikus típus,de mégis jól tudom érezni magam vele. Hazudnék hogyha azt mondanám,hogy nem hiányzik a romantika,de minettől független boldog tudok lenni vele. Próbáljatok komolyan beszélgetni,esetleg segítséget kérni sem lenne szégyen. Egy párterapeuta sokat tudna segíteni. Adjatok esélyt magatoknak!
2019. nov. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!