Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összevesznétek ilyen miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összevesznétek ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Minden ruhája ki van mosva, csak és kizárólag a boxerek vannak még vissza.(tegnap már nem tudtam hova teregetni őket) Ma nincs neki már tiszta és nagyon durván beszélt velem, jelenleg haragszik és sérteget. Csak én gondolom úgy hogy ez nem helyén való viselkedés?
2019. nov. 2. 09:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%
"Odafigyelés a másikra, alapfok egy kapcsolatban." - Az is odafigyelés lenne ebben az esetben, ha mondjuk megkérdezte volna a kérdezőt, hogy segítsen-e valamiben, hogy tudjon érkezni az ilyen dolgokkal...
2019. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

Semmi baj. Nem dől össze ettől a világ.

Legközelebb, már nem fog ilyen előfordulni. Azért sértegetnie nem illik téged.

Este békülő szex. Jövőhéten vegyétek, még 5 boxer alsót.

2019. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

"Ha meg van beszélve, hogy házimunkában a mosás a tiéd, akkor ilyenre miért nem figyelsz oda?"

Ez mèg igaz is lenne, de ha nincs felosztva, mindent ő csinál, mindenre neki kell figyelnie, akkor már nem biztos, hogy mindenre tud olyan figyelmet fordítani. Ès így már ne háborogjon a másik. Aki semmit nem csinál, azt èrik kellemetlen meglepetèsek. :)

Ez már ott él van rontva, hogy teljes egèszèben ki van szolgálva.

2019. nov. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetekben SOHA nem arról szól a vita, hogy van-e tiszta gatya. Van valami mélyebben.
2019. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
5%

#10

Bocsika, de nő vagyok, akár hiszed, akár nem. És 6 és fél éves párkapcsolatban élek párommal, 2 éve együtt élünk. Nálunk házimunkából sose volt eddig vita.

2019. nov. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
16: Ohhh. Most fog következni a "nekünk tökéletes a kapcsolatunk" rész... :D De ha nő vagy és plusz pont ha normális, akkor gondolom nem nehéz elképzelni magad a kérdező helyébe. Mit szólnál ahhoz ha a párod így beszélne veled, mert ilyen "hibát" követsz el? Gondolom nem térden csúszva kérnél bocsánatot.. És kérlek, ne gyere olyan szövegekkel, hogy "ez nem történhet meg mert te minden élethelyzetben TOP vagy", mert ilyen nincs ;) De ha ezt nehéz elképzelned, akkor csak egy más, számodra semmit nem jelentő helyzetet vetíts magad elé és mellé, hogy a párod megaláz azért, mert te nem teljesítetted, MIVEL A TE DOLOG lenne..
2019. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21%

#17


Tudom, irtó nehéz elképzelni, hogy a párom nem viselkedne ilyen alpári módon.

A kérdező választott ilyen palsit, a felelősség is az övé. Gondolom nem először beszélt így vele a párja. Ha ő ezt elviseli, akkor mi is a kérdés?

2019. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
A #10-es válaszolót a z első sorai minősítik.
2019. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Gabóca Kabóca ***** válasza:
90%
A cselédje vagy a párja vagy a hapsinak? Ő is mos rád?Le merném fogadni mindent egyedul csinálsz.(mosogatás,főzés,bevásárlás,takaritás,mosás stb.)Ő meg kritizál.Én is csak cseléd voltam,meg egyéb alkalmazott...A végén már egy agyonhajtott rabszolga leszel.Ha talál másikat ha elhasználodsz(elfogsz)akkor repulsz...Gyereket feltétlen szulj ebbe a kapcsolatba.Azzal is egyedul kinlodsz majd.Ez nem hiszem hogy jo kapcsolat.Vagy ilyen se.gg.fej vagy már kikacsintgat.Bocs az ékezetek miatt.
2019. nov. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem neki sem esne le a gyűrű az ujjáról,ha bepakolná a szennyeseit a gépbe. Én férfi létemre nem várom el a páromtól,hogy mindent kimosson helyettem. Ha gyűlik a szennyes,akkor indítom a gépet,utána kitaregetek,majd beszedem,összehehtogatom a szennyest.Mindketten keményen dolgozunk,nem háríthatok mindent rá.Főleg nem sértődnék meg,és nem szidnám emiatt. Bár nem vagyunk egyformák.
2019. nov. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!