Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összevesznétek ilyen miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összevesznétek ilyen miatt?

Figyelt kérdés
Minden ruhája ki van mosva, csak és kizárólag a boxerek vannak még vissza.(tegnap már nem tudtam hova teregetni őket) Ma nincs neki már tiszta és nagyon durván beszélt velem, jelenleg haragszik és sérteget. Csak én gondolom úgy hogy ez nem helyén való viselkedés?
2019. nov. 2. 09:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párod eldobta a sulykot. Ezért nem ordíanám le a másik haját, abszurd az én szemembem. Ennél klassziksokkal nagyobb bajok is vannak, ilyenért így kiborulni szerintem parasztság.

30n

2019. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy innentől te csak a magad ruháival foglalkozol, a sajátjait mossa ő.

Aztán akkor majd számon tarthatja, hány tiszta gatyája van, és mikor muszáj már mosni.


Kérdésedre válaszolva: nem, nem vesznék össze, mert nekem természetes, hogy a magam ruháit én tartom számon. Azt is, hogy van-e tiszta fehérneműm, azt is, hogy van-e vasalt ingem. És természetesen én is indítok mosógépet, sőt, mivel 2 kisgyerek is van, már napokkal előtte szólok, hogy adott napon nekem mindenképpen mosnom kell, annyi helyet hagyjon a szárogatón a feleségem (ui. a gyerekekre sokat mos). Az ingjeimet meg magam vasalom.

2019. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó, végre egy önálló férfi, le a kalappal! :)
2019. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tehát te mosol rá, és még ő van felháborodva?

Akkor mosson ő!

Ne haragudj, de te sem vagy százas, ha ebben a "kapcsolatban" maradsz. Te itt nem barátnő vagy, hanem cseléd.

2019. nov. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!