Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek vele, vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval bele is vágnék a közepébe, sajnos a barátaim nagyon ellen vannak tőlük csak azt hallom, hogy ne. Mindig is veszekedtünk egy két dolgon már kapcsolatunk elején, de azok csak nézet eltérések voltak. Nem nagyon tudtok majd meg így a kapcsolatunkról egy lényeges részét mesélem el. Mindketten tudjuk, hogy nagyon szeretjük egymást, és nekem elegem lett belőle egy veszekedés során és elég határozottan szakítottam vele, de igazából figyelemre lett volna szükségem és reménykedtem majd eljön megbeszélni a dolgot. Még aznap írtam neki, mert nem tudom jó döntést hoztam-e, így elkezdtünk beszélni. És elmondtam neki, hogy figyelemre, kedvességre vágytam és jó lett volna ha veszi a fáradtságot és kedvességből eljön, megbeszélni a dolgot, de azt mondta hogy ha vissza is menne akkor sem jött volna el mert nem o

szakított, de ha valaki annyira szereti a másikat nem tesz meg mindent hogy azzal legyen akit szeret? Neki az a kifogasa, hogy neki is faj a dolog es ne varjam el hogy cselekedjen. O a fiu, nem neki kellene? Nem tudom hogy megy ez masoknal, de ha fiu lennek mindent megtennek a masikert, odaallnek egy viraggal es megtennek mindent hogy visszaszerezzem. Szoval hiaba varhattam volna. Elengedtem az egeszet, ma egesz nap alig irt, ahogy en is, es nem fogja fel hogy nekem is faj most ez az egesz. Mindent tolem var el, egyebkent nagyon onzo alak, ahogy en is. Megy az egymasra mutogatas. En sem vagyok jobb, de nem a fiunak kell lepnie ilyen esetben? Annyira nehez elvarni hogy eljojjon es kedveskedjen? Feleve vagyunk egyutt, es feleve nem tett ilyet. Elgondolkoztat, hogy szerelem ide-oda, de ha valaki ennyit nem kepes tenni a masikert akit mindennel jobban szeret elvileg, akkor biztos jo ha egy olyan fiuval vagyok, aki ilyen teren nem kepes semmit csinalni? Egyaltalan nem fogja fel hogy nekem is rossz, nekem is faj. Egyebkent lenne lehetosege eljonni, de neki sosem jutott ilyen eszebe. Szerintetek? Sajnalom, hogy zavaros az egesz, lehet nem ertetek belole semmit de hatha. És ezerszer megigerte mar regebben is valtozik, de ahogy gondoltam nem lett igy, nem akarom hogy megvaltozzon, ha o nem akar, de akkor miert van velem ha igerget mindent de b*szik ra az egeszre? Ti egyutt maradnatok vagy sem?


2019. nov. 3. 00:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent en 19 eves vagyok o 20 :)
2019. nov. 3. 00:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Neem! Fél év az nagyon kevés idő, rózsaszín ködnek kellene még repkednie, nem vita vita hátán.
2019. nov. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem maradnék. Mondjuk én nem is játszmáznék...
2019. nov. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ő megmondta a tutit, nem ő szakított, te akarod kicsikarni azt, h fusson utánad (szakítasz vele), de ő meg nem akar ilyet játszani, teljesen jogosan.

Ne játszmázz! Ha vki kell, azt mutasd ki! Aztán vagy veszi a lapot, vagy nem. De kicsikarni az érzéseket nem szabad.

2019. nov. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Beleaközepibe
2019. nov. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ö szakitani akar es csak a felelösseget haritja hogy te mondtad ki, mert ö nem meri.

Igazabol neki megkönnyebbüles az ha kilep a masik fél es nem neki kell ennek a sulyat cipelnie. Mert hàt vele szakitottak.


Tipikus amikor a pasi szakitas helyett a nöt provokalja hogy ö szakitson.

2019. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csipkerózsika ne legyél.

Ha te szakítottál, akkor minek csússzon térden. Megalázó ez neki is. A másik, hogy nem szakítunk azért, mert csak azt akartuk elérni, hogy figyeljen oda. Ez egy nagyon éles fegyver és rosszul is sült el. Harmadszor, aki szeret valakit és az a valaki menni akar, akkor elengedi. Nem az a szeretet, hogy csakazértis erőszakoskodik, hogy márpedig együtt kell legyetek. Hanem azt mondja, hogy jó, ha te ezt akarod, tiszteletben tartom. Te pedig szakítani akartál.


Nem szídni akarok senkit, de van még mit tanulnod felelősségvállalásról, bár 19 évesen azt mondom, még nem csoda, hogy ilyet csináltál, egyszer elkövetjük ezt mindnyájan.

30n

2019. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!