Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első olyan kapcsolatom ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első olyan kapcsolatom ahol a férfinak gyereke van. Mire készüljek és mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés

Sokan riogatnak,hogy meg fogom bánni.

Bizakodó vagyok de félek belül.Tanácsok tapasztalatok érdekelnek.

Ha ez fontos :25N 36F



2019. nov. 3. 11:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Nekem egyszer volt gyerekes férfi az életemben, soha többet nem választanék gyerekeset. Nem minden gyerek tündibündi. Feléd meglesznek az elvárások, tehát kb. kutya kötelességed a gyereket szeretni (mintha az úgy menne kötelességbő). A gyerekre nézve semmi elvárás nem lehet, mert te neki a senkije vagy (jó gyakoris szóhasználattal). Kb. kinyalhatod a seggét, és akkor majd valamikor talán meg fogsz neki felelni. Ebből a tündéri hétévesből is egy utálatos kamasz lesz 5 év múlva. A másik meg, hogy berendezhetitek ti az életeteket ilyen hétvégi programokra, de ha a gyerek mondjuk kamaszkorban összeveszik az anyjával, és hozzátok költözik, nem tudsz mit tenni, kénytelen leszel tolerálni. És folytathatnám még: Eltelik 15-20-25 év, az ő gyereke a férjed unokája lesz, te a senkije leszel annak is. De persze azért állj haptákba, ha segítség kell tőled nekik, mert az alap.

Kb. ennyi, elrettentésül.

Ha színaranyból lenne a pasinak az akármicsodája, ékkövekkel kirakva, akkor sem kellene gyerekes pasi, soha.

2019. nov. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted a férfit semmi gond. Gyerektelen is csinálhat neked 3 kölköt utána otthagyhat. Garancia nincs semmire. Ha bömböst veszel megszólnak, ha suzukit dettó.
2019. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Undorító embernek tartottam azt,aki csak azért nem akarja a másikat,mert gyereke van. EDDIG!

Az exemnek van egy lánya,már 13 éves,mi 2 éve szakítottunk, 2 évig jártunk. Úgy gondoltam,nálam nem lehet gond,hogy gyereke van. Szeretem a gyerekeket, illetve nem jelenthet akadályt. Hónapokig könyörögtem, hadd találkozzak a gyerekkel,aki akkor 9 éves volt. Ha nem akar,ne párjaként mutasson be. Majdnem egy évig nem mutatott be neki,sem a családjának. Minden ünnepet külön töltöttünk, rengeteg mindent át kellett szervezni,lemondani a gyerek miatt. Nyilván megértettem,hisz ez a normális,hogy a gyerek az első. De az exem ezt nem tudta jól kezelni. A családja mindig idegennek tartott..

2019. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!