Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetünk önzőek amikor belemeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk önzőek amikor belemegyünk egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha egy lány hosszútávú komoly kapcsolatot akar, (mint minden lány szinte minden életkorban ever) a fiú pedig alapvetően a szex miatt lenne a csajjal, mert főleg testi a vonzalma (és ezért nagy valószínűséggel vége lenne) akkor a férfi részéről fer-e belemenni a kapcsolatba? F/24

2019. nov. 3. 16:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nyilván egyértelműnek tűnhet a válasz, de számomra mégsem az
2019. nov. 3. 16:49
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiindulaskent, mindenki azert megy bele egy kapcsolatba mert neki jo az amit a masik nyujtani tud.


Es nem te lennel az elso, nagyon sok ferfi mindent megtesz, hogy legyen egy p akit lehet dugni rendszeresen.


Az mar mas kerdes, hogy ezzel megfosztod attol a lehetosegtol, hogy olyat talaljon, akivel hosszu tavon is boldog lehetne.

2019. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz önző, csak farok módon fogsz viselkedni :)

NEM FAIR

2019. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ennyire nem.. Hacsak nem akarsz valakinek belegázolni a lelkébe. Nem rég kerültem hasonló helyzetbe. Én elutasítottam a lányt, mivel nem akartam kapcsolatot.. De továbbra is jóba maradtunk.. Feldobtam, hogy lehetne barátság extrákkal is és amúgy elküldött a fenébe, nagyon csúnyán ( Jogosan) , de legalább én őszinte voltam. És amúgy komoly kapcsolatot most sem akarok továbbra sem. De még így is barátok maradtunk és nagyon jóba vagyunk minden nélkül, csak őszinte barátság maradt, aminek viszont örülök.

Úgy gondolom, ha ő nyílt lapokkal játszik, akkor úgy a korrekt, ha te is megmutatod, hogy mi van a kezedben. Függetlenül attól, hogy mi a következménye. 24/F

2019. nov. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz,ha közben megbirkózol a tudattal,hogy

-megfosztod egy olyan pàrtól,aki őt önmagáért szeretné

-rabolod az idejét,és ezzel a jövőjére nézve is csak feltartod akár család vagy komolyabb kapcsolat kialakításában

-ellehetetleníted attól,hogy megtalálja azt a valakit,akivel leélhetné az életét

-kihasználod és nem kezeled emberként

-akár lelki problemákat is kialakítasz benne.


Röviden: igen,lehetsz gusztustalan,becstelen féreg,de akkor tudatosítsd is ezt magadban.

2019. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hülye a csaj, akkor hamar leveszi, hogy mi van.
2019. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő is önző lesz, és ha nem azt kapja, amit szeretne, akkor kilép. Őszinte szerelmet és komoly kapcsolatot nem tudsz sokáig hazudni.
2019. nov. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Megfosztom a lehetőségtől, erre reagálnék, mert talán ez a legerősebb ellenérv.

Ha egy ilyen lehetőségtől éppen megfosztom mert velem van, biztosan jönne újabb. Szerintem a lehetőségek egy nagy ő-re nem fogynak el (csak az idő előrehaladtával csökkennek) Szóval mindig és mindenhány kapcsolat után talál az ember egy olyat. Ahogy az anyag mindig kitölti a teret. Tehát úgyis megtalálja ha velem volt előtte, meg úgyis ha nem. Lehet csak akkor találja meg ha velem volt előtte. Ki tudja ezt?! Csak a személy lesz más. De mindkét esetben megvan a lehetősége hogy boldog legyen vele mert a megfelelő társ adott lesz. Ja és azt senki nem mondja hogy magamtól is elveszem a lehetőséget. (ez is érdemes téma de mindegy) Most sarkítás következik, így olvasd: A lényeg h minden lány komolyat akar és minden pasi élni akar. Most a kettőt hogy rakod össze sérülés mentesen? Sehogy, csak ha önző vagy mint pasi.. de boldog leszel, mert megvan a csaj (szex), és ő is az lesz (csak sok év múlva) mert a sok "selejt" után rátalál végül a boldogságra. Így öregkorodra mint pasi jól leszel mert kiélted magad. A nő is az lesz, mert végigmentek rajta páran de nem számít mert megvan Ő akivel boldog. Nem?

2019. nov. 3. 18:17
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A hazugság sohasem jó. A hazudónak se.
2019. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hany eves a lany, de mondjuk 24, elveszteget eveket rad es amikor azt mondom, hogy megfosztod a lehetosegtol, hogy talaljon mast, azt ugy ertem, hogy normalis esetben az emberek nem csaljak meg a masikat, nem csak akkor lepnek ki egy kapcsolatbol amikor mar megvan a kovetkezo, es normalis ferfiak nem akarnak semmit egy olyan lanytol akinek ilyen-olyan ferfi van az eleteben.


Veled szexelget, es bocsi, ha itelkezem, de nem ugy hangzik, mintha oszinte akarnal vele lenni, es ezzel elszalasztja azokat a lehetosegeket, amik akkor lennenek elerhetoek, amikor szabad valaki.


Ha oszinten megmondod neki, hogy neked a testi kapcsolat kell, es o ebbe belemegy anelkul, hogy manipulalnad, akkor aldasom ratok. De ha szerelmet hazudsz, az ugyis kiderul elobb-utobb es hihetetlen erzelmi seruleseket is okozhatsz.


Te miert nem keresel egy olyan lanyt aki ebben benne van? Te is talalhatsz mas csajt nem?


Szoval, foleg a masodik hozzaszolasod utan, igen egy onzo alak vagy.

2019. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!