Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltitkolta a vagyonát, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolta a vagyonát, jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Féléve megismertem egy férfit, aki Pesten egy albérletben élt. Rengeteget dolgozott és szinte csak otthonról (programozó).

Kicsit furcsáltam, hogy több év tapasztalattal informatikusként ilyen sokat dolgozik és egy kis lyukban tengődik, de megértettem, hisz spórolt (állítólag).

Minden jól alakult, kezdtek komolyra fordulni a dolgok. Én nem keresek jól, még szüleimmel lakom. Felhoztam neki a közös albérlet lehetőségét, és benne volt, ő is szeretett volna összeköltözni, de ő vidéken. Mondom, ha van munka, akkor nekem nem szükséges a fővárosban nyomorogni, szóval részemről rendben lett volna.

Most a hétvégén elhívott, hogy lenne egy kertesház 60km-re Budepestől, nézzük meg. Leesett az állam, amikor odaértünk... Ez viccnek kicsit rossz. Nem lenne elég pénzünk fizetni a bérleti díjat. Erre elkezdi, hogy nem is kell. Ez az ő háza, nem rég fejezték be a felújítást, ezért lakott bp-n.

Full luxus, fűthető medence, ragyog minden, garázsban egy adui rs4 és egy tesla. Hitel mentes minden.

Végül elmondta az igazat, hogy korábban volt egy informatikai vállalkozása, jelenleg szabadúszóként dolgozik és anyagilag elég jól áll.

Viszont volt már rossz tapasztalata olyan nőkkel, akik nagyon ügyesen elhitették vele, hogy szeretik. Lassan pedig kiderült, hogy profi aranyásók csak.

Ezzel magyarázta azt, hogy nem mondott el mindent rögtön az elején.

Ne értsétek félre, nem az zavar, hogy jól él, hanem hogy gyakorlatilag átvert. Teljesen beleéltem már magam a közös jövőépítésbe, a nulláról. Erre már minden meg van.

Már többször bocsánatot kért, de még mindig nem tudom mi tévőlegyek. Ezek után hogy bízzak benne? Én nem vagyok pénzéhes, szóval mert gazdag még nem fogok csak úgy megbocsájtani. Jelenleg nem ebszélünk, időt kértem gondolkodni.

23/l

28/f


2019. nov. 3. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Dolgozz még rajta egy kicsit......forgatókönyvnek elég középszerű!!!
2019. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy büdös nagy ótvar kamu :DDDD


Bár jó vicc a napokban négy-öt olyan kérdésre ahol a férfiak rinyáltak, hogy csak az olyan pasik lehetnek sikeresek a nőknél akinek saját háza és autója van.. Erre most egy nő rinyál, hogy gazdag a csávó és nem kell albérletben autó nélkül nyomorogni.. :D


Fenomenális hely ez a GYk.

2019. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A házig még bevettem. Kicsit túltoltad a teslaval.
2019. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi eredeti nincs a törtnetben, uncsi nagyon.
2019. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
És még az is kiderült róla, hogy NER-lovag, nem?
2019. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mennyire igaz a sztori, ezért a válaszomat most úgy írom, mintha igaz lenne.

Fél év még nem annyira hosszú idő. A másik alaposabb kiismerésére abszolút kevés. Valahol megértem a pasast. Negatív tapasztalatok után óvatosabb lesz az ember.Én is az lennék.

Ami viszont biztos, hogyha beleülsz a jóba úm., neked ott sok szavazati jogod nem lesz szerintem. A gazdagokkal való kapcsolat ezért is rizikós. Lesz egy keményebb vita, aztán úgy penderít ki az ajtón, hogy a lábad nem éri a földet. Erre is készülj fel, legyen egy terved erre az esetre is talonban. Jobban jársz.

Ui.

Nem tudom mi az a tesla, de nem is érdekel. :D

2019. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
A Tesla egy elektromos autó márka, semmi extra.
2019. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Elpazaroltál kb fél órát az értéles vasárnap estéből hogy ezt mind kitaláld és kiírd ide. És miattad én is elpazaroltam kb 2 percet az értékes vasárnap estémből hogy ezt elolvastam és válaszoltam is, köszi
2019. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Jajj, sehol semmi csattanó? Írónak azért még ne jelentkezz ezzel.
2019. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Szép Álmokat Andersen néni
2019. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!