Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltitkolta a vagyonát, jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltitkolta a vagyonát, jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Féléve megismertem egy férfit, aki Pesten egy albérletben élt. Rengeteget dolgozott és szinte csak otthonról (programozó).

Kicsit furcsáltam, hogy több év tapasztalattal informatikusként ilyen sokat dolgozik és egy kis lyukban tengődik, de megértettem, hisz spórolt (állítólag).

Minden jól alakult, kezdtek komolyra fordulni a dolgok. Én nem keresek jól, még szüleimmel lakom. Felhoztam neki a közös albérlet lehetőségét, és benne volt, ő is szeretett volna összeköltözni, de ő vidéken. Mondom, ha van munka, akkor nekem nem szükséges a fővárosban nyomorogni, szóval részemről rendben lett volna.

Most a hétvégén elhívott, hogy lenne egy kertesház 60km-re Budepestől, nézzük meg. Leesett az állam, amikor odaértünk... Ez viccnek kicsit rossz. Nem lenne elég pénzünk fizetni a bérleti díjat. Erre elkezdi, hogy nem is kell. Ez az ő háza, nem rég fejezték be a felújítást, ezért lakott bp-n.

Full luxus, fűthető medence, ragyog minden, garázsban egy adui rs4 és egy tesla. Hitel mentes minden.

Végül elmondta az igazat, hogy korábban volt egy informatikai vállalkozása, jelenleg szabadúszóként dolgozik és anyagilag elég jól áll.

Viszont volt már rossz tapasztalata olyan nőkkel, akik nagyon ügyesen elhitették vele, hogy szeretik. Lassan pedig kiderült, hogy profi aranyásók csak.

Ezzel magyarázta azt, hogy nem mondott el mindent rögtön az elején.

Ne értsétek félre, nem az zavar, hogy jól él, hanem hogy gyakorlatilag átvert. Teljesen beleéltem már magam a közös jövőépítésbe, a nulláról. Erre már minden meg van.

Már többször bocsánatot kért, de még mindig nem tudom mi tévőlegyek. Ezek után hogy bízzak benne? Én nem vagyok pénzéhes, szóval mert gazdag még nem fogok csak úgy megbocsájtani. Jelenleg nem ebszélünk, időt kértem gondolkodni.

23/l

28/f


2019. nov. 3. 18:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%

“ Jelenleg nem ebszélünk, időt kértem gondolkodni.”

Hű de kár, mert ha ebszélnétek, akkor megkértelek volna, hogy küldjél már egy fotót arról a garázsról, de főleg az adui rs4-ről 😂 Édes kicsi kincsem, ez nem a “családi kapcsolatok” meg a “gyerekvállalás” kategória, ahol a sok hülye minden szavadat issza és feltétel nélkül elhiszi. Tűnés aludni, holnap iskola.

2019. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
76%
#12 hangosan felröhögtem :D
2019. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
78%
Emberek, sírok a válaszaitokon, nagyon jók :D
2019. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
ekkora hatalmas kamu kérdést
2019. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2019. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
88%
Te se láttál még 28 éves informatikust...
2019. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Traktor nincs is ? Akkor mégis csóró.
2019. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
29%

Tesla, mint semmi extra autó? És ez a válasz van felpontozva... Látszik, hogy magyarok vagytok. Tanulatlan prolik. Bezzeg az Audi.

Mondjuk, meg nem lepődtem.

2019. nov. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
85%
Azért legyél óvatos. Ha kiderül, hogy kisvasútja meg stadionja is van, és magastalpú cipőt hord, akkor ő nem egy informatikus.
2019. nov. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!