Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érezhette meg a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezhette meg a párom ennyire ezt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az utcában, akivel néha beszélek messengeren. Van hogy rendszeresen, van hogy néha-néha, van hogy 2 hónapig semmi. Mindig kitörlöm. Ma írt, de mar 1 honapja nem beszéltünk. Nagyjából egyszerre beszélgettem vele és a párommal is, és egyszer csak a párom megkerdezte, hogy "ügye nem beszélsz mas fiúkkal"? Fogalmam sincs hogyan érezte meg. Látni nem láthatta mert egy másik közösségi oldalon beszeltem a fiúval, meg ha látta is volna, akkor nem így adja elő a dolgokat. A lényeg hogy 100% hogy nem látta

2019. nov. 4. 22:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
84%
Azt a qurva ilyen banat not mint te...:D mas faszival beszelgetsz aki nyiltan nyomul rad, persze ez jol esik csak nem vallod be, ki is torlod, bar nem ertem ha nem jelent semmit minek, hisz nincs titkolni valod, vagy megis, DE forditott esetben te neg fel is haborodnal. :D 22 evesen ennyi esszel szabadlabon...
2019. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
Troll. Én már rájöttem.
2019. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
22, jobb is ha azt hiszitek, mert a kérdésre válasz nem nagyon jön. A tobbi meg nem érdekel
2019. nov. 4. 23:36
 24/31 anonim ***** válasza:
Megis mit vartal? xd
2019. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Miért flörtölgetsz másokkal ha van pasid? Ha nem élveznéd a helyzetet, nemadnád a lovat alá nem lenne semmi titkolnivalód a pasid előtt.

Senkit nem csaltam még meg. Akivel haverok vagyunk azzal nem flörtölgetek, nem titok a párom előtt miről beszélünk. Ha esetleg valaki bepróbálkozik még el is mondom neki, de nem sunnyogok a hátamögött.

2019. nov. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Zsoltmester ***** válasza:
Fiú lány barátság nem létezik.
2019. nov. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
A párod valószínűleg x-professzor. Szerintem kérj valami vas bilit a fejedre az auchanban.
2019. nov. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Úgy érezte meg, hogy máshogy beszéltél, viselkedtél vele. Egyébként amit most csinálsz, az a szűzkrválkodás pontos definíciója. És még te leszel felháborodva ha egyszer emiatt kidob a barátod, hiszen te nem is csináltál semmit, igaz?
2019. nov. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hát, te is kezdesz olyan sötét lenni, mint az a C.
2019. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Arrol nemnis beszelve, hogy nem azert nem csalod meg mert te nem akarod, hanem mert cigo es felsz, hogy megver. Csak nem ertem kit akarsz hitegetni? Minket egy anonim oldalon? Felesleges itt leszarjak mi lesz vele, azt se tudjuk ki fia borja vagy. A baratodat? Ot is ugy is becsapod, szoval szamomrs ez erthetetlen kinek akarod bizonygatni az elkenkezojet ha nyilvanvalo a helyzet...
2019. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!